Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Elegantná krabička na hodinky s priehradkami na slnečné okuliare

-43%
Elegantná  krabička na hodinky s priehradkami na slnečné okuliare
  • Elegantná  krabička na hodinky s priehradkami na slnečné okuliare
29,8 EUR
Akcia: 16,9 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Máte radi prehľad vo svojich veciach? Táto elegantná krabička má 3 priehradky na okuliare a 6 priehradiek na hodinky, do ktorých môžete vložiť aj iné šperky. Má elegantnú čiernu farbu popretkávanú bielymi švami, čo jej dodáva štýl. Veko je priehľadné, vďkaa čomu máte podrobný prehľad o obsahu. Hodí sa do každého interiéru pre každého milovníka poriadku.

Je možné v nej usporiadať aj iné drobnosti, ako náramky a šperky, keďže má špeciálne vložky, ktoré je možné nastaviť na poždovaný uhol, prípadne odstrániť úplne. Vnútro je čalúnené špeciálnym mäkkým materiálom, ktorý chráni obsah pred poškriabaní

Úložný priestor 2 v 1: dizajn krabičky umožňuje uložiť hodinky a okuliare spolu, čím sa maximalizuje využitie priestoru a minimalizuje neporiadok.

Optimalizovaný úložný priestor: hodinky môžete uložiť do 6 oddelených priehradiek, zatiaľ čo 3 priehradky na okuliare zabezpečia, aby vaše obľúbené slnečné okuliare alebo okuliare na čítanie zostali nepoškriabané a čisté.

Elegantný vzhľad: vďaka estetickému dizajnu je nielen funkčný, ale možno ho použiť aj ako dekoratívny prvok vo vašej domácnosti alebo kancelárii.

Ochrana: mäkká vnútorná výstelka zaručuje, že hodinky a okuliare zostanú nepoškriabané, zatiaľ čo pevný vonkajší obal ich chráni pred vonkajším poškodením.

 


Veľkosť: 33*20*8cm
Materiál: umelá koža
Farba: čierna

počet priehradiek: 6xhodinky + 3xokuliare

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System