Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej

-50%
ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
 • ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
 • ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
 • ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
 • ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
 • ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
 • ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
 • ExtremeVision G80 4K akčná kamera ,Duálny displej
161,9 EUR
Akcia: 80,9 EUR
Od: 21.06.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 • Akčná kamera 4K ultra HD: k dispozícii je rozlíšenie videa 4K 30 snímok za sekundu a 24 Mpx fotografie. S touto akčnou kamerou môžete robiť úžasné fotografie a videá v rozlíšení ultra HD. Zachyťte a zdieľajte svoj svet vo fantastickom rozlíšení.
 • Dizajn s dvoma displejmi: akčná kamera s dvoma displejmi z vás urobí hlavného hrdinu vášho vlastného sveta. Žiarivá predná obrazovka poskytuje vynikajúci zážitok pri snímaní selfie a videí. Zadná 2,0'' obrazovka s vysokou citlivosťou je jasná a živá a poskytuje skvelý zážitok z prehrávania a náhľadu.
 • Voliteľný uhol pohľadu a stabilizácia obrazu: nastavte si uhol pohľadu tejto športovej kamery podľa svojich potrieb medzi širokým (170°), stredným a úzkym uhlom. Vďaka zabudovanému systému stabilizácie obrazu s inteligentným gyroskopom sú videá plynulé.
 • Vstavaná wifi a vodotesnosť 30M: vďaka wifi pripojeniu v aplikácii "iSmartDV" máte plnú kontrolu nad svojou alternatívnou kamerou gopro s wifi. Vďaka robustnému a odolnému vodotesnému puzdru možno kameru ponoriť až do hĺbky 40 metrov. Ideálna na vodné športy, ako je plávanie, potápanie, surfovanie atď.
 • Snímanie s dlhým expozičným časom: športové kamery ponúkajú nielen stabilné videá s vysokým rozlíšením, ale aj celý rad inteligentných funkcií a režimov snímania, ktoré vám pomôžu zachytiť a zdieľať filmové scény. Zaznamenávať možno až 30 snímok za sekundu, takže fotoaparát dokáže zachytiť spomalené zábery, zatiaľ čo režimy trvania a dlhého záznamu umožňujú zachytiť čas s dramatickým efektom. Vynikajúce režimy, ako je režim trvania videa a automatický režim, uspokoja rôzne potreby nahrávania.

 

We provide a variety of high quality sports action cameras for outdoor enthusiasts

 

 

Professional Video Quality

 

Profesionálna kvalita videa Akčná kamera ExtremeVision ponúka nahrávanie videa v rozlíšení Ultra HD 4K a 24MP rozlíšenie fotografií. Zaznamenajte svoje dobrodružstvá s úžasným videom 4K 30FPS/2,7K 30FPS/1080P 120FPS/720P 240FPS atď.

WiFi + APP Control

 

WiFi + ovládanie aplikácií

Nainštalujte aplikáciu "XDV PRO".
Stlačením tlačidla "UP" na kamere na 3 sekundy zapnite WiFi a pripojte sa k nej (predvolené heslo: 1234567890)
Vyhľadajte a otvorte aplikáciu "iSmartDV". V aplikácii môžete upraviť nastavenia podľa svojich predstáv.

Smooth Video Stabilization

Plynulá stabilizácia videa Zabudovaná pokročilá elektronická stabilizácia obrazu (EIS) je vybavená 6-osovým gyroskopom, ktorý zabezpečuje plynulé a stabilné videá a fotografie počas všetkých druhov športových aktivít.

30M Waterporoof

30M vodotesnosť Ponorte sa do hĺbky 30 metrov a objavte krásy mora vďaka vodotesnému puzdru, ktoré je súčasťou balenia a umožňuje ľahký prístup k tlačidlám. Ideálne na plávanie, surfovanie, potápanie a i. Toto puzdro chráni fotoaparát pred poškriabaním a nárazmi.

170° Wide Angle Lens

Širokouhlý objektív 170° Nastavte uhol pohľadu kamery medzi širokým (170°), stredným a úzkym uhlom. Široký zorný uhol 170° vám umožní zachytiť viac, ako vidíte očami.

Car Mode

Auto režim :Kameru môžete nastaviť na nahrávanie v režime otáčania a používať ju ako záznamové zariadenie počas jazdy. Keď je zapnutý režim pre auto, kamera sa po pripojení USB kábla automaticky zapne a bude automaticky nahrávať v režime slučkového záznamu.

Self Timer

Môžete si ho kamkoľvek vziať so sebou  a zachytiť každý nezabudnuteľný okamih.

Time Lapse

Time-lapse video vytvára video zo snímok zachytených v nastavenom intervale. Ideálne na zachytenie plynutia času pomocou obrázkov.

Long Battery Life

 

Dlhá výdrž batérie Zariadenie sa dodáva s 1 dobíjacou batériou s kapacitou 1050 mAh. S  batériou môžete nahrávať až 90 minút záznamu v režime 4K, takže sa už nemusíte obávať vybitia batérie počas chvíľ zábavy s rodinou a priateľmi.

Rozlíšenie videa:
- 4K@30fps
- 2,7K@30fps
- 1080P@60fps (1920x1080)
- 1080P@30fps(1920x1080)
- 720P@120fps(1280x720)
- 720P@60fps(1280x720)

Formát videa: MP4

Hĺbka odolnosti voči vode: 30M

Formát obrazu: JPG

Batéria: 
- Batéria: 1 ks 1050 mAh Li-ion (súčasťou balenia)

Pripojenie Wi-Fi:
- Podpora systému Android/iOS (8-15 metrov).

 

Rozlíšenie fotografií:
- 24M
- 20M
- 16M
- 13M
- 8M

OBSAH BALENIA:

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System