Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Hakutatz Chroma Key - Skladacie pozadie čierna/biela 150cm x 200 cm

-19%
Hakutatz Chroma Key - Skladacie pozadie čierna/biela 150cm x 200 cm
  • Hakutatz Chroma Key - Skladacie pozadie čierna/biela 150cm x 200 cm
41,7 EUR
Akcia: 33,6 EUR
Od: 18.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Skladacie obojstranné pozadie Hakutatz Chromakey Black/White je skvelý nástroj, ktorý používateľom umožňuje jednoducho a efektívne odstrániť pozadie pri natáčaní videí a fotografií. Vďaka obojstrannej konštrukcii si môžete vybrať medzi čiernym a bielym pozadím podľa toho, ktoré sa lepšie hodí pre konkrétny záber.

 

Veľkosť a značka: pozadie má rozmery 150 x 200 cm, čo poskytuje dostatok priestoru na rôzne zábery. Tento výrobok vyrába značka Hakutatz.

 

Prenosné a kompaktné: po obvode je všitý pružný napínací drôt, ktorý zaistí, že bude pozadie absolútne rovné bez záhybov a ideálne napnuté, zároveň slúži na rýchle zloženie pozadia na tretinovú veľkosť pre ľahké prenášanie v kompaktnej veľkosti, takže je ideálnou voľbou na fotografovanie i na cestách.

Odolný a nepokrčený: Hakutatz má odolný pružný napínací drôt všitý do látky, vďaka čomu je mimoriadne odolná a má dlhú životnosť. Bavlnená mušelínová tkanina podklad pozadia je odolná voči pokrčeniu, takže sa záhyby časom prirodzene vyhladia.

pútka na zadnej strane umožňujú jednoduché pripevnenie k stojanom alebo nosným rámom. Oceľový rám je samonosný a možno ho ľahko oprieť o stenu.

pozadie je ideálne na tutoriály YouTube, živé prenosy, videá na TikTok, rozhovory, firemné snímky, portréty, produktové zábery, pasové fotografie a ďalšie. Ideálne pre videá a fotografie s digitálne vymeniteľným pozadím.

 

Ostatné možnosti použitia:

Na streamovanie a hranie hier: Ideálne pre tých, ktorí chcú zabezpečiť kvalitný stream a eliminovať hluk v pozadí.
Na profesionálne portrétne fotografie.
Práca z domu: Môžete ho použiť na dôležité semináre alebo rozhovory, aby ste dosiahli profesionálny vzhľad.

Skladacie obojstranné pozadie Hakutatz Chromakey Black/White je všestranný a praktický nástroj na tvorivú produkciu videí a fotografií. Jeho kompaktný a ľahko prenosný dizajn umožňuje jednoduché použitie kdekoľvek steik.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System