Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Hakutatz Kruhové LED svetlo s diaľkovým ovládaním a so statívom(10 palcový)

-26%
Hakutatz Kruhové LED svetlo s diaľkovým ovládaním a so statívom(10 palcový)
 • Hakutatz Kruhové LED svetlo s diaľkovým ovládaním a so statívom(10 palcový)
 • Hakutatz Kruhové LED svetlo s diaľkovým ovládaním a so statívom(10 palcový)
 • Hakutatz Kruhové LED svetlo s diaľkovým ovládaním a so statívom(10 palcový)
 • Hakutatz Kruhové LED svetlo s diaľkovým ovládaním a so statívom(10 palcový)
31,2 EUR
Akcia: 23 EUR
Od: 20.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Kruhové svetlo je ideálny pomocník pre fotografov, ktorí fotia portréty. Pri tomto druhu osvetlenia je tvár dokonale osvetlená a nevytvára žiadne ostré tiene. Pomocou tohto kruhového svetla dosiahnete v očiah kruhové odlesky čo vyzerá na fotografii alebo vo videu super. Sada obsahuje aj držiak na mobil takže môžete vytvárať profesionálne videá na sociálne siete. Svetlo je základ a s týmto kruhovým LED svetlom to nebude žiadny problém Stačí správne nastaviť úroveň osvetlenia a môžete buď natáčať videá alebo fotiť Vaše fotografie ako profesionáli v štúdiu. 

 

Zdroj svetla: táto lampa má 120 moderných LED diód, ktoré ponúkajú tri rôzne nastavenia svetla: biele, prirodzené a teplé svetlo. Môžete si tiež vybrať z 10 úrovní jasu, takže si môžete nastaviť správny jas na fotografovanie alebo líčenie. Vďaka jedinečnej konštrukcii LED SMD môže byť lampa až o 45 % jasnejšia ako iné podobné výrobky. Pri použití LED diód nedochádza k UV žiareniu ani blikaniu a vyžarovanie tepla je nízke, čo predstavuje bezpečné a ekologické riešenie.

Konštrukcia statívu: statív má jednoduché nastavenie. Jedným tlačidlom, môžete ľahko zmeniť jeho výšku.Maximálna výška je 85 cm, čo vám umožní dosiahnuť širší uhol  a výkonnejší zdroj svetla.

efekt lampy: táto lampa ponúka svetlo v troch rôznych farbách a 10 úrovniach jasu. Vyberte si zo studeného bieleho, teplého bieleho alebo teplého žltého svetla a vytvorte rôzne efekty líčenia a atmosféry. Prstencová konštrukcia poskytuje prirodzený svetelný efekt a zvýrazňuje kontúry tváre, takže si môžete vytvoriť dokonalé líčenie na každú príležitosť.

Ľahký a prenosný: integrovaný stojan umožňuje jednoduché používanie a prepravu zariadenia. Má ergonomickú rukoväť a dá sa zostaviť za 1 minút, takže si ho môžete vziať kamkoľvek, aj na cesty.

Široká škála aplikácií: toto 10-palcové kruhové svetlo má širokú škálu aplikácií. Je ideálne na zhotovovanie panoramatických alebo rodinných portrétov na cestách a perfektne sa hodí na TikTok, živé streamovanie, online vzdelávanie, YouTube, Instagram, Facebook, vlogy, líčenie a selfie. Výrobok má rozmery 45 x 33,4 x 5,5 cm a balenie váži 1,14 kg. Rozmery výrobku: 38 x 29 x 4 cm.

Názov značky: Hakutatz

Farba: viacfarebná

Zabudované časti: 1

Číslo dielu: SL03

Veľkosť: 10 palcov

 

 

 

Obsah balenia:

1ks Hakutatz 10" palcové telo lampy

1ks taška na suchý zips na skladovanie lampy

1ks stojan - statív

1ks diaľkové ovládanie

1ks držiak na telefón

 

 

Telefón, digitálny fotoaparát nie sú súčasťou balenia!

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System