Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Homeland Silikónové viečka na nádoby 6 ks

-50%
Homeland Silikónové viečka na nádoby 6 ks
  • Homeland Silikónové viečka na nádoby 6 ks
  • Homeland Silikónové viečka na nádoby 6 ks
9,8 EUR
Akcia: 4,9 EUR
Od: 16.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Praktické elastické viečka na uzatváranie potravín, vhodné  pre rôzne veľkosti nádob . Udržuje potraviny, ovocie a zeleninu dokonale čerstvé. Opakovane použiteľné a ľahko čistiteľné.

 

Vďaka pružnému a tvarovateľnému silikónovému materiálu možno túto súpravu pokrievok použiť na okrúhle aj hranaté hrnce. Dokonale sa uzatvára, tesne sa udržia na svojom mieste , či už ide o sklenenú nádobu, konzervu, hrnce alebo misky . Viečka sa ľahko udržiavajú v čistote a dajú sa použiť nespočetnekrát, takže sú oveľa úspornejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu ako napríklad alobal. Nemusíte sa báť, že sa obsah vyleje. Vďaka praktickým úchytom po stranách, viečka v prípade potreby jednoducho odstránite.

 

 

 

S týmito viečkamy je skladovanie potravín v kuchyni jednoduchšie.Už  nemusíte vyhľadávať misky a jeho vrchné časti, stačí vytiahnuť silikónové viečko a môžete uložiť potraviny do chladničky.

 

 

Konkrétnu farbu  výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelená náhodná varianta podľa skladových možností.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System