Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Hortobágyi Kuchynský nôž s puzdrom

-50%
Hortobágyi Kuchynský nôž s puzdrom
  • Hortobágyi Kuchynský nôž s puzdrom
  • Hortobágyi Kuchynský nôž s puzdrom
  • Hortobágyi Kuchynský nôž s puzdrom
23,9 EUR
Akcia: 11,9 EUR
Od: 20.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Obľúbený u zákazníkov, mäsiarsky nôž Hortobágyi, je skutočne jedinečný. Jeho ostrá a presná čepeľ je ideálna na vykosťovanie pri kempingu, ale osvedčí sa aj v reštaurácii alebo domácej kuchyni. Toto je Vaša šanca zažiť skutočnú dokonalosť!

 

Ergonomicky tvarovaná rukoväť dokonale padne do ruky a poskytuje pohodlné držanie aj pri dlhom používaní. Tento inovatívny dizajn vám umožní pracovať v kuchyni precízne a bez únavy.

Trvanlivosť a kvalita: nôž je vykovaný z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje trvanlivosť a odolnosť. Tento typ ocele nielenže odoláva korózii, ale tiež zaručuje, že nôž si časom zachová svoju ostrosť. Vďaka tomu je nôž ideálnou voľbou na každodenné kuchynské úlohy, ako je vykosťovanie alebo krájanie mäsa.

Tento mäsiarsky nôž so zahnutou rukoväťou nielenže upúta pozornosť, ale predstavuje aj nepostrádateľný funkčný prvok. Integrovaný veľký otvor na prsty zabezpečuje stabilné uchopenie a presné a bezpečné používanie. Kovaný nôž sa dodáva s mäkkým, vysokokvalitným puzdrom z ekologickej kože.

Toto puzdro poskytuje nielen primeranú ochranu noža, ale umožňuje aj nosenie na opasku, čo je obzvlášť užitočné pri outdoorových aktivitách, pretože nôž je vďaka nemu vždy poruke a ľahko dostupný.

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System