Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


IRing M8 Smart bezdrôtový zvonček s kamerou

-50%
IRing M8 Smart bezdrôtový zvonček s kamerou
  • IRing M8 Smart bezdrôtový zvonček s kamerou
  • IRing M8 Smart bezdrôtový zvonček s kamerou
  • IRing M8 Smart bezdrôtový zvonček s kamerou
44,7 EUR
Akcia: 22,3 EUR
Od: 15.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Inteligentný videozvonček M8 je vysokokvalitné a inovatívne zariadenie, ktoré vám umožní nepretržite monitorovať váš domov alebo kanceláriu. Tento zvonček sa pripája k WiFi sieti prostredníctvom mobilného telefónu, takže môžete ľahko pristupovať k videozáznamom a živému obrazu odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Zvonček M8 má zabudovanú HD kameru, ktorá zachytáva ostré a detailné snímky. Vďaka rozlíšeniu obrazu 1080P získate na svojom mobilnom telefóne krištáľovo čisté snímky a videá. Funkcia infračerveného nočného videnia vám umožní sledovať, čo kamera zaznamenáva, aj v tme.

Tento zvonček sa používa nielen na nahrávanie videa, ale aj na Tento zvonček sa používa nielen na nahrávanie videa, ale aj na obojsmernú komunikáciu.. Keď niekto navštívi váš domov alebo kanceláriu, môžete sa jednoducho pomocou mobilnej aplikácie pripojiť a komunikovať cez zvonček. Zabudovaná batéria umožňuje dlhšiu výdrž a možnosť nabíjania zaručuje, že budete mať zvonček vždy pripravený na použitie.

Inteligentný videozvonček M8 má štýlový a kompaktný dizajn . Ľahko sa inštaluje a používa, je ideálny pre domácnosti a kancelárie.

Obsah balenia:

1 vnútorná jednotka s pripojením USB.

1 vonkajšia jednotka

1 lepiacia jednotka na montáž pre vonkajšiu jednotku

Balenie neobsahuje batérie pre vonkajšiu jednotku!

 

 

Objavte novú úroveň zabezpečenia a pohodlia inteligentnej domácnosti s video zvončekom M8 a užite si pokoj a komfort, ktorý toto zariadenie poskytuje!


Konkrétnu farbu výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelená náhodná varianta podľa skladových možností.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System