Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


K-mate iOS 3in1 konverter

-21%
K-mate iOS 3in1 konverter
 • K-mate iOS 3in1 konverter
 • K-mate iOS 3in1 konverter
 • K-mate iOS 3in1 konverter
15,9 EUR
Akcia: 12,5 EUR
Od: 12.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Tento konvertor 3 v 1 je mimoriadne praktický nástroj, ktorý umožňuje pripojiť zariadenia iOS k portom Type-C, HDMI a USB. Zariadenie poskytuje vysokorýchlostný prenos dát v rozsahu od 14 MB/s do 16 MB/s.

Zariadenie je ideálnym riešením pre tých, ktorých zariadenie so systémom iOS nemá port HDMI alebo Type-C, alebo ktorí potrebujú pripojenie USB na rýchly a jednoduchý prenos údajov. Zariadenie poskytuje rýchle a stabilné dátové pripojenie, takže používatelia môžu ľahko prenášať obrázky, videá a iné súbory medzi zariadeniami.

 

Digitálny AV adaptér Lightning podporuje zrkadlenie obsahu na obrazovke zariadenia na televízor, monitor, projektor alebo iný displej kompatibilný s rozhraním HDMI s rozlíšením až 1080p. Môže tiež vytvárať videofilmy, televízne programy a nahrané videá na veľkej obrazovke. Poskytuje mimoriadne čistý vizuálny zážitok pri super vysokej rýchlosti pre každodenný život a prácu.

Spája výhody zariadení iOS s modernými technológiami a je ideálny pre tých, ktorí chcú optimalizovať výkon svojho zariadenia. Zariadenie je vyrobené z vysokokvalitných materiálov a je konštruované tak, aby vydržalo dlho, takže používatelia môžu využívať jeho výhody.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System