Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Keramický hrnček s ohrievačom a lyžičkou - 400 ml, biely

-40%
Keramický hrnček s ohrievačom a lyžičkou - 400 ml, biely
14,8 EUR
Akcia: 8,9 EUR
Od: 20.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Elektrický stojan na hrnčeky na udržiavanie tekutín v teple.

Toto zariadenie bude užitočné pre všetkých, ktorí neradi pijú studenú kávu alebo čaj. Zariadenie ohrieva kvapalinu na 55 stupňov.

Celodenné udržiavanie teploty svojích obľúbených nápojov: čaj alebo kávu si môžete vychutnávať stále teplý vďaka vynikajúcej tepelnej vodivosti ohrievača šálok kávy, ktorý udržiava teplo pri konštantnej teplote (55 °C) počas celého dňa.

Perfektná voľba ako darček: Elegantný vzhľad, krásne darčekové balenie, atraktívny a kompaktný dizajn, farebne zladený hrnček, viečko a lyžička. Vynikajúci darček pre členov rodiny, blízkych a priateľov na špeciálne príležitosti, ako sú narodeniny, Deň učiteľov, výročie, Deň matiek a otcov, Valentín, Vianoce atď.

Funkcia automatického zapnutia a vypnutia: nemusíte sa starať o zapínanie a vypínanie varnej dosky, vďaka gravitačnému indukčnému spínaču sa automaticky zapne, keď položíte hrnček na ohrevnú zónu, a vypne, keď hrnček zdvihnete.

Vhodné pre všetky typy hrnčekov s plochým dnom:Špeciálna termostatická základňa je vyrobená z keramiky prvotriednej kvality a má ploché dno. Ploché dno umožňuje rovnomernejšie ohrievanie hrnčeka. Vhodný pre väčšinu typov hrnčekov, ako sú hrnčeky z nehrdzavejúcej ocele, skla, keramické hrnčeky atď.

Elegantný vzhľad, jednoduché používanie a čistenie: Súprava ohrievačov hrnčekov je pevná a bezpečná, ale zároveň praktická a očarujúca. Keramika je netoxická, pevná a odolná. Ohrievač je vodotesný a ľahko sa čistí. Protišmykový dizajn, ktorý zabraňuje pádu hrnčeka z ohrievača.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
    Gyártó
    Prolight
WebShop System