Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


LED Nabíjacia čelovka

-50%
LED Nabíjacia čelovka
  • LED Nabíjacia čelovka
  • LED Nabíjacia čelovka
11,9 EUR
Akcia: 5,9 EUR
Od: 18.06.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Malá a praktická dobíjacia čelovka je šikovný pomocník, ktorý je vždy po ruke. Vďaka magnetickému úchytu ju možno pripevniť na akýkoľvek požadovaný povrch a používať ako bežnú lampu.

Na výber sú dva rôzne režimy osvetlenia s nastaviteľným jasom. Môžete ho teda používať pri domácich prácach, jazde na bicykli, behaní, prechádzkach so psom alebo dokonca na výlete loďou. Svietidlo sa dá použiť na mnoho rôznych spôsobov a sme si istý, že bude veľmi užitočné vo vašej domácnosti, na záhrade alebo aj v dielni. A vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom zaberá málo miesta, takže je ideálnym spoločníkom pri aktivitách na cestách. Môže slúžiť aj ako užitočný doplnok v aute.

Nastaviteľná hlava umožňuje pohodlné nastavenie svetelného prvku v rozsahu 90 stupňov, takže môžete nasmerovať svetlo presne tam, kam potrebujete. A zabudovaný magnet je skutočnou lahôdkou pre domácich majstrov, pretože baterka udrží na kovových predmetoch.

Čelovka je napájaná vstavanou batériou . Na nabíjanie sa používa kábel USB

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System