Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


LXJ-THT-020 adaptér 5 v 1 Pre iPhone/iPad s čítačkou kariet ,USB,HDMI,

-44%
 LXJ-THT-020 adaptér 5 v 1 Pre iPhone/iPad s čítačkou kariet ,USB,HDMI,
 • LXJ-THT-020 adaptér 5 v 1 Pre iPhone/iPad s čítačkou kariet ,USB,HDMI,
 • LXJ-THT-020 adaptér 5 v 1 Pre iPhone/iPad s čítačkou kariet ,USB,HDMI,
 • LXJ-THT-020 adaptér 5 v 1 Pre iPhone/iPad s čítačkou kariet ,USB,HDMI,
 • LXJ-THT-020 adaptér 5 v 1 Pre iPhone/iPad s čítačkou kariet ,USB,HDMI,
24,5 EUR
Akcia: 13,6 EUR
Od: 23.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

[Adaptér 5 v 1]: Pre rozhranie Apple na digitálny AV adaptér so slotmi na čítačku kariet SD/TF, portom HDMI, štandardným portom USB a nabíjacím portom. Podporuje zrkadlenie a rozšírenie obrazovky, prenos dát a pripojenie zariadení USB na používanie. Všetky možnosti v jednom rozbočovači.
Tento konektor je kompatibilný s pre iPhone 12/12 Pro Max/12 Pro/12 mini, pre iPhone 11/11 Pro Max/11 Pro, pre iPhone X/XR/XS/XS Max, pre iPhone 8/8 Plus/7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus, pre iPad, pre iPad Air/Air2, pre iPad 8 10,2", pre iPad Pro 9,7", pre iPod touch 6.
[1080P HDMI Display]: Digitálny AV HDMI adaptér podporuje zrkadlové zobrazenie obsahu (vrátane obrázkov, filmov, hier atď.) z vášho iPhonu alebo iPadu do zariadení vybavených HDMI (napr. TV / projektor / monitor atď.) s rozlíšením až 1080P. Ideálny na mnohé príležitosti, domácu zábavu, obchodné stretnutia, vzdelávanie, školenia, pobyt v prírode, cestovanie atď.
[Čítačka kariet SD/TF]: Tento adaptér dokáže jednoducho a rýchlo prenášať HD videá a fotografie z karty SD/TF do vášho zariadenia pre iPhone/pre iPad v priebehu niekoľkých sekúnd, čím ušetrí viac času a miesta ako prenos cez Wi-Fi.
[Port USB]: Pre rozbočovač rozhrania Apple, rozhranie USB sa môže pripojiť s klávesnicou k počítaču, aby sa zvýšila rýchlosť písania, a je kompatibilný s ďalšími periférnymi zariadeniami USB, ako je USB flash disk, rozbočovače, myš, gitara, mikrofón, digitálne piano atď. Port USB poskytuje vysokú rýchlosť prenosu dát až 480 Mb/s, môžete rýchlo prenášať súbory, fotografie a filmy HD.

[Plug and Play & Portable]: Pripojenie: Nie je potrebné inštalovať žiadnu aplikáciu a osobný hot spot alebo WIFI, stačí vložiť každé rozhranie do príslušného zariadenia, pri pripojení kliknúť na tlačidlo "Trust" a potom počkať niekoľko sekúnd na automatické pripojenie. Navrhnuté ako elegantné kompaktné zariadenie, ktoré sa ľahko vkladá do tašky a vrecka.

 

Poznámka:
Pripojenie rozhrania čítačky kariet SD/micro SD sa nemôže používať súčasne.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System