Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Lebit USB LED pásik -ovládanie cez aplikáciu 1 m

-50%
Lebit USB LED pásik -ovládanie cez aplikáciu 1 m
  • Lebit USB LED pásik -ovládanie cez aplikáciu 1 m
  • Lebit USB LED pásik -ovládanie cez aplikáciu 1 m
  • Lebit USB LED pásik -ovládanie cez aplikáciu 1 m
17,8 EUR
Akcia: 8,9 EUR
Od: 10.06.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Inteligentný LED pásik  prinesie do vašej domácnosti smart životný štýl. Môžete ho ovládať telefónom .  Vyžaruje teplú bielu farbu a obsahuje ďalších 16 miliónov farieb. Môžete si tak navoliť presne tú, ktorá zodpovedá vašej súčasnej nálade. Kdispozícii je možnosť vytvoriť si svoju vlastnú scénu. LED pásik  zvláda tiež hudobné funkcie, kedy neustále mení farbu a bliká do rytmu hudby. Tento pásik bude ozdobou vašej spálne, stropu, schodov, kuchyne, verandy, stola, televízora alebo napríklad obývacej izby.

LED pásik, ktorý je možné pripojiť k USB portu: Pokročilý produkt  dorazil so vzhľadom LED pásu s pripojením USB, ktorého zvláštnosťou je, že ho možno  prevádzkovať aj z televízora, počítača alebo powerbanky. S jeho pomocou môžeme veľmi ľahko vytvoriť náladové osvetlenie, pomocou ktorého môžeme oživiť aj nudnú obývačku alebo obyčajnú spálňu!

Jednoduché ovládanie cez mobilný telefón.

Pripojte ho k svojmu smartfónu cez Bluetooth a pomocou aplikácie automaticky zapnite svetlá. Vyskúšajte viac režimov osvetlenia - prepnite svetlá alebo vychutnajte si osvietenie  podľa skladieb, ktoré práve prehrávate v telefóne.

Zariadenia s 5-voltovým výstupným portom USB môžu bezpečne pracovať s týmto LED pásikom. Jednoducho zapojíme USB port a už si môžete vychutnať úžasné náladové svetlo! Jeho inštalácia a montáž nevyžaduje žiadne odborné znalosti, dokážeme ho uviesť do prevádzky za pár sekúnd!

Vstavané RGB LED diódy meniace farbu: Farebné osvetlenie očarí každého, ale na tento LED pás boli umiestnené špeciálne RGB LED diódy, ktoré podľa potreby menia farbu svetla! Môžete zvoliť jednofarebné biele, modré, červené, zelené, žlté, oranžové, ružové atď. Farby; ale môžeme dokonca spustiť  (pomalý gradient, rýchle blikanie atď.) a dokonca upraviť jas!

 

 

5V LED pásik je rovnako možné skrátiť na požadovanú dĺžku.  Je možné ju odrezať pri každom 1 LED dióde,nájdeme rezací bod na páse LED prakticky každých 35 mm. Vďaka tomu sa dá ľahko namontovať a kdekoľvek si to prajete nalepiť.

 

Montáž USB RGB LED pásky: RGB LED sú pripevnené na pružnej páske so samolepiacou zadnou stranou. Vďaka svojej flexibilite je možné ho upevniť nielen na rovné povrchy, ale aj na mierne zakrivené povrchy! Perfektne sa drží na zadnej strane televízora, monitora, ale aj na MDF a PVC.

 

Pri inštalácii dávajte pozor, aby ste LED pásik nemontovali na najteplejší bod v prípade elektrických spotrebičov, pretože to môže mať nepriaznivý vplyv nielen na LED diódy, ale aj na samolepiace lepidlo (môže sa odlepiť od povrch vplyvom tepla).

najvhodnejšie miesta použitia:
 -televízor, podsvietenie monitora ( pri sledovaní v tme znižuje namáhanie očí osvetlením prostredia obrazovky monitorov)
-dekoratívne osvetlenie počítačového stola
 - funkčné osvetlenie držiaka klávesnice
 -pri kempingovaní !  (pomocou USB portu viete ho pripojiť napr aj k Power banky)
 -5V DC výstupný USB konektor v akomkoľvek prostredí, napr. osvetlenie dekorácie postele, osvetlenie interiéru šatníka
 
  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System