Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Length Akumulátorový postrekovač farby 200W 700ml/min

-29%
Length Akumulátorový postrekovač farby 200W 700ml/min
  • Length Akumulátorový postrekovač farby 200W 700ml/min
  • Length Akumulátorový postrekovač farby 200W 700ml/min
78 EUR
Akcia: 55,5 EUR
Od: 18.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Objavte novú generáciu elektrických postrekovačov, ktoré revolučným spôsobom zmenia spôsob, akým maľujete svoje domáce a profesionálne projekty. Tento vysokokvalitný striekacie zariadenie je vybavený 200 W motorom, ktorý zaručuje hladké a rovnomerné striekanie farby pri každom použití. Je schopný striekať až 200 ml/min farby, čo vám umožní pracovať rýchlo a efektívne.

Vynikajúcou vlastnosťou striekacej pištole je nastaviteľná regulácia prietoku vzduchu a farby, ktorá umožňuje presne ovládať množstvo farby a rýchlosť striekania, takže môžete prispôsobiť aplikáciu farby na akýkoľvek povrch.
Vzdialenosť striekania až 300 mm zabezpečuje optimálnu vzdialenosť medzi povrchom a striekacou tryskou pre dosiahnutie najlepšieho pokrytia a rovnomerného rozloženia farby.

Vďaka akumulátorovej prevádzke je postrekovač vysoko mobilný, takže nie je potrebné pracovať v blízkosti elektrických zásuviek, takže sa môžete ľahko dostať do ťažko dostupných oblastí bez toho, aby ste znížili výkon. Ľahký ergonomický dizajn zaručuje, že môžete zariadenie pohodlne používať dlhší čas, čím sa znižuje únava a zvyšuje účinnosť.

Či už ide o renováciu nábytku, modernizáciu interiéru alebo obnovu vonkajších povrchov, elektrický striekací postrekovač je ideálnym nástrojom na vykonanie práce. Objavte, aké jednoduché a rýchle môže byť maľovanie s touto revolučnou striekacou pištoľou!

Hmotnosť: 2,5 kg

 

Obsah balenia:

1 Postrekovač
1 batéria

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
    Gyártó
    Suroko Ind.
WebShop System