Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Lízacia podložka pre psov

-50%
Lízacia podložka pre psov
 • Lízacia podložka pre psov
 • Lízacia podložka pre psov
 • Lízacia podložka pre psov
 • Lízacia podložka pre psov
 • Lízacia podložka pre psov
 • Lízacia podložka pre psov
11,9 EUR
Akcia: 5,9 EUR
Od: 04.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Dobyvatelia nudy - podložky  boli navrhnuté tak, aby zlepšovali pohodu vášho zvieraťa a zlepšovali jeho zdravie.  Boli nazývaní chutnými „zabijakmi“ nudy pre vášho psa alebo mačku. Rozložením obľúbenej jemnej maškrty vášho miláčika na povrch podložky vytvoríte chutnú a zábavnú hru, v ktorej váš miláčik hľadá maškrtu každým milimetrom jeho jazyka. V lete rozotreté dobroty môžete zamraziť, aby ste vytvorili dlhšiu osviežujúcu zábavu. Podložky odporúčajú veterinári a behavioristi z celého sveta.

Podložka  pomáha upokojiť vášho psa alebo mačku v stresových situáciách, ako je búrka alebo návšteva veterinára alebo pri kúpani .Viete podložku kamkoľvek nalepiť kde potrebujete svojho maznáčika upokojiť.

Opakované lízanie zviera upokojuje uvoľňovaním upokojujúceho hormónu do tela.  Zároveň neprekrmuje domáceho maznáčika, pretože chutné pohostenie trvá dlhšie. Lízanie zvyšuje ich chuťový vkus a umožňuje domácim miláčikom vychutnať si malé množstvo jedla. 

 

 Vzor má vytvorený ktorý je  ideálny na servírovanie tuhšieho občerstvenia, ako je špeciálne arašidové maslo pre psy, pasty alebo mokré sušienky. Vhodný na mrazenie.

Farba :Konkrétnu farbu alebo tvar výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelená náhodná varianta podľa skladových možností.

Materiál: ohybná potravinárska guma 

Upozornenie: Pamätajte, že podložka nie je hračka na hryzenie. Dávajte preto zvieratám položku s jedlom len vo Vašej prítomnosti.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System