Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Mini kamera X9

-32%
Mini kamera X9
 • Mini kamera X9
 • Mini kamera X9
 • Mini kamera X9
 • Mini kamera X9
 • Mini kamera X9
36,8 EUR
Akcia: 24,9 EUR
Od: 18.11.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Táto Wi-Fi mini kamera x9 s magnetickým držiakom je malá a nenápadná kamera, ktorú využijete aj ako detskú pestúnku na sledovanie online videí cez appku vo Vašom mobile.Kamera má nočné videnie a detekciu pohybu, takže Vám neunikne žiaden detail. Má všestranné využitie či už doma, v kancelárii alebo v sklade. Kamera má silný magnetický držiak, na ktorý ju ľahko upevníte. Nikto si ju ani len nevšimne vďaka svojim miniatúrnym rozmerom. Pomôže Vám ochrániť Váš domov, či kanceláriu pred neželaným zlodejom alebo Vám odhalí ako sa chová Vaša opatrovateľka k Vašim deťom. Wi-Fi mini kamera x9 s magnetickým držiakom Vám umožní sledovať živé video na Vašom smartfóne iOS / Android prostredníctvom aplikácie, ktorá je zadarmo na stiahnutie. (aplikáciu si ľahko stiahnete po načítaní qr-kódi ktorý je v balení kamery) Táto Wi-Fi mini kamera vytvára veľké zorné pole a monitoruje Vaše priestory veľmi starostlivo.

Miniatúrna kamera X9 má 140-stupňové uhol záberu, ktoré používateľom poskytuje širšie zorné pole. Kamera využíva procesor Hi3518EV300 a je vybavená 1/2,9-palcovým snímačom CMoS s progresívnym skenovaním s rozlíšením F37 a rozlíšením 1080p, ktorý umožňuje ostré a detailné snímanie obrazu.

Kamera X9 Mini automaticky rozpozná prechod na infračervené nočné videnie, takže dokáže zachytiť vysokokvalitné video aj pri slabom osvetlení. Vďaka operačnému systému s veľmi nízkou spotrebou energie má kamera X9 Mini dlhú výdrž batérie.

Kamera využíva externú pamäťovú kartu Micro-sd s kapacitou až 128 GB (formát FAT32). Kamera X9 Mini má viacero režimov prevádzky vrátane priameho pripojenia k hotspotu AP, vzdialeného prístupu IP, režimu priameho záznamu DV a alarmu detekcie pohybu.

Mini kamera X9 nahráva v rozlíšení 1080P a umožňuje zachytávať snímky JPEG v rozlíšení 360P. Kamera zaznamenáva vysokokvalitné video a podporuje hlavný profil H.265/základný profil H.264/základný profil MJPEFIJPEG. Kamera X9 Mini obsahuje okrem iného inteligentnú detekciu ľudského tela, alarm s detekciou pohybu, infračervené nočné videnie a obojsmerný hlasový vstup.

Mini kamera X9 je ideálna na šport, bezpečnostný dohľad alebo akúkoľvek inú činnosť, ktorá si vyžaduje vysokokvalitný obraz a zvuk.

Vlastnosti:

Detekcia pohybu

Uhol záberu: 140°

Batéria: vstavaná, nabijateľná

Nahrávanie na pamäťovú kartu do max. podpory 128 GB(Pamäťová karta nie je súčastou balenia. )

Balenie  obsahuje: magnetický držiak,nabíjací kábel

Podporuje wifi- aplikáciu si ľahko viete stiahnuť pomocou QR kódu ktorý najdete v letáčiku ktorý je v balení kamery

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System