Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Modrý digitálny fotoaparát pre deti - 13 MP, 4x optický zoom

-25%
Modrý digitálny fotoaparát pre deti - 13 MP, 4x optický zoom
 • Modrý digitálny fotoaparát pre deti - 13 MP, 4x optický zoom
 • Modrý digitálny fotoaparát pre deti - 13 MP, 4x optický zoom
 • Modrý digitálny fotoaparát pre deti - 13 MP, 4x optický zoom
25,9 EUR
Akcia: 19,5 EUR
Od: 25.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Pomôžte svojmu dieťaťu dokonale zachytiť nezabudnuteľné okamihy - tento špeciálny detský fotoaparát určený pre deti v predškolskom veku im umožňuje zachytiť zážitky z vlastnej perspektívy a zároveň sa hrou učiť o fotografovaní.

 

 • Umožňuje deťom objavovať ich kreativitu a svet okolo nich.
 • Vďaka niekoľkým funkciám zlepšuje inteligenciu a predstavivosť detí.
 • Karta Micro SD s kapacitou 32 GB poskytuje dostatok úložného priestoru pre tisíce fotografií a stovky videí.
 • Ekologické, netoxické materiály a zaoblené hrany pre bezpečnosť detí.
 • Ľahký, prenosný a ideálny na cestovanie alebo vonkajšie aktivity.
 • Deti môžu urobiť svoje prvé kroky vo fotografovaní a zažiť radosť a úspech z fotografovania.

 

Veľké úložisko: Detský fotoaparát má kartu micro SD s kapacitou 32 GB a možno na ňu uložiť tisíce fotografií alebo stovky videí. Deti môžu fotografovať dlhý čas bez toho, aby museli prestávať nahrávať obrázky a rozširovať úložisko. Podporte svoje deti, aby vyjadrili svoju kreativitu a zachytili svet okolo seba.

 

Výkonná batéria: po úplnom nabití môže detská kamera nepretržite snímať 3-4 hodiny. Priložený kábel USB umožňuje jednoducho pripojiť detskú kameru k počítaču alebo inému zariadeniu s USB portom a nabíjať ju.

 

1080P HD video: digitálny detský fotoaparát je vybavený nahrávaním 1080p HD videa, čo výrazne zlepšuje kvalitu obrazu fotografií a videí.2,0-palcový HD displej IPS chráni detské oči. Deti môžu objavovať svet vlastnými očami, dokumentovať svet okolo seba a uchovávať svoje najlepšie spomienky.

 

Multifunkčný minifotoaparát pre deti: detský fotoaparát má 15 zábavných snímok, 6 magických filtrov, sériové snímanie, 3 typy časozberných snímok a 4-násobný digitálny zoom. Vďaka týmto funkciám je fotografovanie a natáčanie videí pre deti ešte zábavnejšie a podporuje ich kreativitu a inteligenciu. Zábavné puzzle hry. Vstavaných 5 logických hier podnecuje kreativitu a inteligenciu detí.

2

Videokamera 1080 HD je vybavená 2-palcovou obrazovkou IPS s rozlíšením 1080P a používateľsky prívetivým rozhraním, ktoré uľahčuje prezeranie fotografií a videí. Ružová je ideálna pre dievčatá, modrá je ideálnou voľbou pre chlapcov.

3

Časované nahrávanie: použite funkciu časovaného nahrávania a zachyťte špeciálne okamihy z rôznych uhlov! Fotoaparát automaticky sníma fotografie v 2-, 5-sekundových alebo 10-sekundových intervaloch, takže deti majú dostatok času usmievať sa do fotoaparátu alebo sa pohybovať.

3

Má 4-násobné digitálne priblíženie, ktoré môžete jednoducho vybrať jednoduchým stlačením a podržaním tlačidiel nahor a nadol (0X-4X). Táto funkcia umožňuje zachytiť vzdialené krajiny jasnejšie a detailnejšie, pričom rôzne úrovne priblíženia môžu zachytiť rôzne emócie a dojmy v tej istej scéne. Vďaka tomu je fotografovanie ešte zaujímavejšie a rozmanitejšie.

5

Puzzle játékok: A gyermekkamera 5 különböző játékot tartalmaz, mint például lopakodós játékok, doboztologató játékok, labirintus játékok, találgatós játékok és harci játékok. Ezek a játékok segítenek a gyerekeknek fejleszteni az agyukat és intelligenciájukat. A fotózás és videózás közben különböző fajtájú szórakozást élhetnek meg, és nagyszerű időt tölthetnek.

6

Prenos dát cez USB: náš detský fotoaparát sa dodáva s praktickou 32 GB kartou TF a čítačkou kariet. Vďaka tomu môžete ľahko prenášať súbory do počítača alebo notebooku a pohodlne nabíjať fotoaparát.

Náš detský fotoaparát je špeciálne navrhnutý pre malé deti a ľahko sa používa, aby mohli zachytiť nezabudnuteľné okamihy. Vďaka šnúrke sa ľahko prenáša a je ideálny na cestovanie.

 

Špecifikácia:

Efektívne rozlíšenie fotografií: 13 MP
Optický zoom: 4
Obsah balenia:

Detský fotoaparát

Pamäťová karta 32 GB
USB nabíjačka

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System