Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Openuye Nabíjacia sada na manikúru a pedikúru - pre žiarivo krásne ruky a nohy.

-48%
Openuye Nabíjacia sada na manikúru a pedikúru - pre žiarivo krásne ruky a nohy.
 • Openuye Nabíjacia sada na manikúru a pedikúru - pre žiarivo krásne ruky a nohy.
 • Openuye Nabíjacia sada na manikúru a pedikúru - pre žiarivo krásne ruky a nohy.
45,9 EUR
Akcia: 23,8 EUR
Od: 21.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Či už ide o skracovanie, pilníkovanie, tvarovanie a leštenie nechtov alebo odstraňovanie mozoľov, nechtovej kožičky, ako aj kurích ôk -s  kvalitnými nástavcami dosiahnete manikúru alebo pedikúru ako profesionál. Praktické úložné puzdro slúži aj ako nabíjacia stanica pre prístroj na manikúru a je ideálne aj na cestovanie. Teraz budú vaše ruky a nohy profesionálne upravené z pohodlia vášho domova!

Elektrický pilník na nechty Openuye má nastaviteľné otáčky od 0 do 30 000 ot/min. Je to multifunkčný nástroj na starostlivosť o nechty, ktorý vám umožní vykonávať pedikúru a manikúru vlastnými rukami. Je ideálny na brúsenie a leštenie akrylových a gélových nechtov, odstraňovanie predĺženého gélu, strihanie hrubých nechtov na nohách a odstraňovanie kožičky a odumretej kože. Plne funkčný, všestranný a ľahko použiteľný. Pomocou tohto pilníka si môžete doma upravovať nechty a odstraňovať ich, aby ste ušetrili peniaze. Základný nástroj pre skúsených odborníkov na starostlivosť o nechty aj pre začiatočníkov.

Minimálna hlučnosť
Tento strojček na nechty je bezpečný, tichý, relaxačný a ticho vibruje. Vychutnajte si prostredie bez hluku, plynulú prevádzku a nízke vibrácie. Tento strojček na nechty je vybavený výkonným a tichým motorom. Samotná manikúra je tichá a bezpečná.

 

Ľahký a prenosný
Kompaktný a ľahký dizajn uľahčuje prenášanie. Nechty si môžete upravovať kedykoľvek a kdekoľvek.  Vďaka kompaktnému dizajnu ich môžete pohodlne umiestniť do vrecka alebo tašky. Vďaka zabudovanej nabíjacej batérii nebudete mať problémy s káblami. 

Nabíjanie pomocou USB kábla

Môžete ho pripojiť k akémukoľvek portu USB, napríklad k powerbanke, notebooku, napájaciemu zdroju , takže ho môžete používať kdekoľvek na svete.

Vysokokvalitná a všestranná brúska na nechty
Tento profesionálny pilník na nechty možno použiť na manikúru, pedikúru, odstraňovanie mozoľov atď. 30 000 otáčok za minútu je vhodných na odstraňovanie laku na nechty a gélu na zníženie hrúbky nechtov. Moderný, bezpečný a účinný stroj na starostlivosť o ruky a nohy.

Voľnobežné otáčky: 28000-30000 ot/min

Rýchlosť nabíjania: 26000-27500 ot/min

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System