Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou

-50%
Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou
 • Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou
 • Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou
 • Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou
 • Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou
17,8 EUR
Akcia: 8,9 EUR
Od: 27.05.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Vyskúšajte špeciálnu upevňovaciu tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou, ktorá  vám umožní bezpečné a pohodlné cvičenie v pohodlí domova. Pomôže vám zostať v dobrej forme.

Praktická upevňovacia tyč na cvičenie je vhodná pre rôzne posilňovacie cviky, takže si spevníte brucho, paže, ramená, nohy, zadok, bedrá a podobne. Je vybavená 3-stupňovým nastavením výšky, aby sa prispôsobila vašim potrebám.

Pohodlné použitie unikátneho držiaka na nohy umožňujú penové valčeky, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim nohám.

Spoľahlivá upevňovacia tyč na cvičenie je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje jej pevnosť a trvanlivosťSilná prísavka ju stabilne drží na mieste, aby ste mohli cvičiť bezpečne.

S touto upevňovacou tyčou na cvičenie si pohodlne precvičíte nielen brucho, ale celé telo, pretože sa hodí do každého interiéru domácnosti alebo domácej posilňovne.

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA

Tento držiak na nohy umožňuje cvičenie brucha a paží v pohodlí vašej domácnosti. S 3-stupňovým nastavením výšky môžete nastaviť rukoväť presne na vaše potreby a presne k cviku, aký chcete práve cvičiť.

 

POHODLNÉ CVIČENIE NIELEN BRUCHA A PAŽÍ

Vynikajúca upevňovacia tyč na cvičenie s prísavkou je ideálna na cvičenie brušných svalov, ale aj precvičovanie celého tela: paže, ramená, nohy, zadok, bedrá, a podobne.

Pri cvičení s upevňovacou tyčou s prísavkou budete mať výhodu penových valčekov, ktoré zabezpečujú pohodlné a ergonomické cvičenie. Užijete si skutočne pohodlné cvičenie. Valčeky sa dokonale prispôsobia vašim nohám, sú príjemné na dotyk, takže vám poskytnú pohodlie, ktoré potrebujete pre efektívne cvičenie.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY PRE DLHODOBÉ POUŽÍVANIE

Tento jedinečný držiak na nohy na posilňovacie cvičenia je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, čo zabezpečuje jeho pevnosť a trvanlivosť. Okrem toho je ľahký a kompaktný, takže ho môžete dobre skladovať a prenášať na iné miesto.

URČENÝ PRE RÔZNE ÚROVNE POUŽÍVATEĽOV

Praktická upevňovacia tyč na cvičenie brušných svalov s prísavkou je vhodná pre každého, od pokročilých po začiatočníkov. Veľmi skoro si nájdete množstvo cvičení, ktoré môžete robiť s týmto skvelým prístrojom. Určite budete mať dostatok nápadov pre svoje cvičebné rutiny.

 

ŠIROKÝ VÝBER RÔZNYCH CVIKOV

Vynikajúca upevňovacia tyč na cvičenie s prísavkou je ideálna na cvičenie brušných svalov, precvičovanie celého tela: paže, ramená, nohy, zadok, bedrá, a podobne.

Pevne priľne k požadovanému povrchu pomocou pevnej prísavky, aby upevnila nohy alebo ruky, čím vám umožňuje realizáciu množstva cvikov.

 

SILNÁ PRÍSAVKA PRE STABILNÉ CVIČENIE

Vďaka silnej prísavke, ktorá pevne priľne k zemi, je zariadenie stabilné a bezpečné pre používateľa. Budete sa môcť pri cvičení spoľahlivo zaprieť nohami, či rukami o túto upevňovaciu tyč, čo vám umožňuje realizáciu množstva cvikov. 

 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System