Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Praktický prenosný USB kompresor

-50%
Praktický prenosný USB kompresor
 • Praktický prenosný USB kompresor
 • Praktický prenosný USB kompresor
61,9 EUR
Akcia: 30,9 EUR
Od: 21.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Tento prenosný kompresor je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a je určený pre osobné a nákladné vozidlá, motocykle a bicykle lopty atď. Nafúknite pneumatiky svojho vozidla za niekoľko minút s presnosťou až 120 PSI. Malý a kompaktný kompresor do auta sa zmestí do auta alebo kufra.

Pomocou ovládacích tlačidiel "+" a "-" jednoducho vyberte požadovaný tlak, pripojte vzduchovú hadicu k vozidlu a stlačte hlavné tlačidlo "Start" . Po dosiahnutí správneho tlaku sa zariadenie automaticky vypne. Akumulátorová pumpa na pneumatiky do auta ľahko dosiahne na všetky pneumatiky.

Kompresor pri práci nepotrebuje externé napájanie, takže nafúkať kolesá zválnete bez zbytočných doplnkov. Kompresor je tiež vybavený LED svietidlom, ktoré uľahčuje prácu v tme. Na nabitie vám postačí USB kábel

Balenie obsahuje 3 rôzné násady a vzduchovú hadičku. Dokáže nafúkať koleso na bicykli, motocykli, dofkúkať koleso na aute, ale postará sa aj o nafúkanie lopty a iných nafukovacých predmetov Poznámka: nie je určený na veľkoobjemové použitie, ako sú napríklad potleboardy atď

Obsah balenia: pumpička, hadička s  násadami na rôzne ventily, nabíjací USB kábel

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System