Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Prenosný stolný BBQ gril RTZ-8004

-27%
Prenosný stolný BBQ gril RTZ-8004
 • Prenosný stolný BBQ gril RTZ-8004
 • Prenosný stolný BBQ gril RTZ-8004
58,9 EUR
Akcia: 43,1 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Štýlový vzhľad: tento stolový gril je vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá je odolná a nedeformuje sa ľahko, čo zaručuje dlhodobé používanie. Vďaka svojmu čistému dizajnu je nielen praktickým, ale aj dekoratívnym doplnkom každého vonkajšieho stretnutia.Je vybavený veľkou dvojitou plochou na grilovanie a je ako stvorený na stanovačku či piknik.

Prenosný gril je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lešteným povrchom a po použití sa ľahko čistí. Praktická rukoväť uľahčuje prepravu.

Všestranné použitie: gril je ideálny na grilovanie, kempovanie, pikniky a iné vonkajšie aktivity. Okrem toho sa dá použiť nielen na grilovanie, ale aj ako kotlík na varenie alebo gril na drevené uhlie. Jeho prenosnosť vám umožní vziať si ho kamkoľvek so sebou, takže si môžete vychutnať výnimočnú chuť lahodných, čerstvo ugrilovaných jedál na záhrade, v parku alebo dokonca na dlhom výlete.

jeho pribl. rozmery: 42 x 30 x 36,8 cm (D x Š x V)

 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System