Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Projektor W16 s diaľkovým ovládaním

-33%
Projektor W16 s diaľkovým ovládaním
  • Projektor W16 s diaľkovým ovládaním
160,9 EUR
Akcia: 108 EUR
Od: 07.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

5.0 Bluetooth: pre vysokú kvalitu zvuku možno projektor pripojiť k zvukovému zariadeniu prostredníctvom rozhrania Bluetooth.

 

Ochrana detských očí: projektor využíva technológiu proti modrému svetlu, ktorá účinne filtruje modré svetlo v rozsahu vlnových dĺžok 415-455 nm, čím znižuje dráždivosť modrého svetla pre oči a účinne chráni detské oči.

 

 

Multifunkčné pripojenie: projektor má USB rozhranie a vstupné rozhranie HDMI. Je kompatibilný s rôznymi zariadeniami, ako sú počítače, herné konzoly, pevné disky USB, reproduktory, digitálne fotoaparáty a televízne prijímače.

 

 

Životnosť lampy 50 000 hodín: lampa projektora má životnosť 50 000 hodín, čo je desaťkrát viac ako bežné lampy, a pri 4 hodinách sledovania denne vydrží až 34 rokov.

 

 

 

Nastavenie časového vypnutia: ak počas sledovania filmu zaspíte, videoprojektor sa automaticky vypne vo vami nastavenom čase (až 4 hodiny). Energeticky úsporné riešenie, ktoré zabráni tomu, aby vás zvuk filmu opäť zobudil.

 

 

Manuálne zaostrenie: nestarajte sa o projekčnú vzdialenosť. Zaostrenie projektora môžete manuálne nastaviť otáčaním zaostrovacieho dielu, aby ste získali ostrý obraz.

 

Funkcia Zoom: keď chcete zmenšiť veľkosť obrazovky z pevne stanovenej vzdialenosti, jednoducho použite funkciu "zmenšiť veľkosť obrazovky" na diaľkovom ovládači. Veľkosť obrazu možno nastaviť od 100 % do 50 %, takže nie je potrebné často prispôsobovať vzdialenosť projektora veľkosti obrazovky.

 

 

 

 

 

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
    Gyártó
    Suroko Ind.
WebShop System