Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Q7 Android projektor so zabudovanými streamovacími službami a diaľkovým ovládaním 1080P

-54%
Q7 Android projektor so zabudovanými streamovacími službami a diaľkovým ovládaním 1080P
  • Q7 Android projektor so zabudovanými streamovacími službami a diaľkovým ovládaním 1080P
  • Q7 Android projektor so zabudovanými streamovacími službami a diaľkovým ovládaním 1080P
699,9 EUR
Akcia: 319 EUR
Od: 02.07.2024   Do vypredania zásob!
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

S projektorom Q7 sa budete cítiť ako v kine vďaka obrovskej obrazovke s vysokým jasom. Ponúka mimoriadne vysokú kvalitu obrazu s bezkonkurenčným kontrastom, ostrosťou a ohromujúcou sýtosťou farieb. Váš zážitok zo sledovania bude jasný a farebný bez ohľadu na svetelné podmienky vo vašom prostredí.

 

Vďaka integrovaným aplikáciám Netflix, YouTube a Spotify poskytuje okamžitý prístup k vašim obľúbeným obsahom. Jednoducho sa pripojíte k internetu a v Google Play Store vyhľadáte, čo radi sledujete. Samozrejmosťou sú služby ako napr. Netflix, Prime Video alebo napríklad YouTube. Každý si vyberie, čo ho baví.Projektor činí ďalšľou výhodou že má vstavaný reproduktor .

5.0 Bluetooth: pre vysokú kvalitu zvuku možno projektor pripojiť k zvukovému zariadeniu bluetooth prostredníctvom Bluetooth pripojenia.

Rad konektorov pre neobmedzenú zábavu: projektor má rozhranie USB a vstupné rozhranie HDMI. Je kompatibilný s rôznymi zariadeniami, ako sú počítače, herné konzoly, pevné disky USB, reproduktory, digitálne fotoaparáty a televízne prijímače.

 

 

Životnosť lampy 50 000 hodín: lampa projektora má životnosť 50 000 hodín, čo je desaťkrát viac ako bežné lampy, a vydrží až 34 rokov pri 4 hodinách sledovania denne.

 

 

 

 

Manuálne zaostrovanie: nemusíte sa starať o projekčnú vzdialenosť, projektor si poradí so zmenou polohy a nastaví sa automaticky.Ale samozrejme, ak potrebujete vyladiť dokonalý obraz, môžete ho nastaviť aj manuálne pomocou ďialkového ovládača.

 

 

 

Funkcia zväčšenia: keď chcete zmenšiť veľkosť obrazovky z pevne stanovenej vzdialenosti, jednoducho použite funkciu „zmenšiť veľkosť obrazovky“ na diaľkovom ovládači. Veľkosť obrazu možno nastaviť od 100 % do 50 %, takže nie je potrebné často prispôsobovať vzdialenosť projektora veľkosti obrazovky.

 

Špecifikácia:

Typ lampy:LED
Pomer strán: 4:3/16:9
Projekčná vzdialenosť: 1,2-6 m
Projekčná plocha: 120-450 cm

jazyk: maďarský,anglický ,slovenský

 

 

WebShop System