Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


REC c50 3 kanálová kamera do auta (predná/zadná/vnútorná)

-33%
REC c50 3 kanálová kamera do auta  (predná/zadná/vnútorná)
63,2 EUR
Akcia: 42,5 EUR
Od: 04.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Záznamová kamera C50 s tromi snímačmi je výkonná pomôcka na nahrávanie video záznamov počas jazdy. Umožňuje súčasné nahrávanie obrazu s vysokým rozlíšením, nočným videním a širokouhlým záberom pri cúvaní pred a za vozidlom. Zariadenie používa na ukladanie záznamov pamäťovú kartu (TF).

Kamera dokáže snímať v uhle 170°, takže môžete zachytiť širokouhlé zábery. Zariadenie sa dá jednoducho nainštalovať na čelné sklo automobilu a funguje z 5V napájania. Značka a číslo dielu záznamníka do auta C50 Driver's Car Recorder sú dobre známe a výrobok ponúka vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Je vybavený niekoľkými funkciami, ako je detekcia pohybu, nahrávanie v slučke a nahrávanie spredu dozadu. To umožňuje automatické nahrávanie v reakcii na pohyb alebo iné udalosti, ako aj súčasné nahrávanie interiéru aj exteriéru vozidla. Kamera má rozlíšenie pixelov 800 W a menovitý odber prúdu 1 A.

 

Záznamová jednotka C50 má rozlíšenie obrazu 1080p a 4 GB vstavanej pamäte. Zariadenie je ľahké a kompaktné.

 

Rozlíšenie kamier sa líši od 1080*720P pre prednú kameru, 640*480P pre strednú kameru a 640*480P pre zadnú kameru. Zariadenie má 4,3-palcový displej IPS, ktorý samostatne zobrazuje zadný obraz.

obsah balenia : 

Uhol záberu prednej kamery je 170° a oboch zadných kamier 120°. Podpora nahrávanie v slučke čo umožňuje automatické prepisovanie starých záznamov, keď je pamäťová karta plná. Zariadenie je napájané 150 mAh batériou a má výstup USB2.0.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System