Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Robiflex Opierka na masáž a uvoľnenie chrbta

-50%
Robiflex Opierka na masáž a uvoľnenie chrbta
 • Robiflex Opierka na masáž a uvoľnenie chrbta
 • Robiflex Opierka na masáž a uvoľnenie chrbta
 • Robiflex Opierka na masáž a uvoľnenie chrbta
 • Robiflex Opierka na masáž a uvoľnenie chrbta
19,8 EUR
Akcia: 9,9 EUR
Od: 18.05.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Skvelá terapeutická pomôcka pre naťahovanie a uvoľňovanie bedrovej a hrudnej chrbtice. Pomáha zmierňovať bolesť, stuhnutosť chrbta a slúži aj ako prevencia voči zraneniam.

Efektívne uvoľnenie bolesti krížov s naťahovačom chrbta 

Zaznamenali ste občasnú stuhnutosť alebo mierne nepohodlie v krížoch? Ignorovaním tejto bolesti riskujete chronické nepohodlieobmedzenia v pohybe a dokonca aj zhoršenie držania tela. Každodenné obľúbené aktivity môžu byť čoskoro nedostupné pretože ľudia zanedbávajú starostlivosť o svoju chrbticu.Niekedy potrebujete malú pomoc ktorá Vám naťahovanie uľahčí. Vďaka opierky Vám stačí len 5-10 minút denne na pocítenie preukázateľných výsledkov bez námahy.

 

 • 1.  REVITALIZÁCIA 

  Postupom času vám pomôže predísť bolestiam krížov a chrbta, aby ste mohli aj ďaľej napredovať so svojimi povinnosťami a ambíciami. Natiahnutím krížov a chrbta s ľahkosťou uvoľníte všetky stuhnuté miesta vo vašich stavcoch a vytlačíte vzduchové bubliny, čo môže mať za následok príjemný pocit jemného puknutia chrbtice.

  2.  UVOĽNENIE BOLESTI

  Naťahovač chrbtice  je vynikajúci nástroj na zmiernenie bolesti chrbta natiahnutím stavcov v strednej a dolnej časti chrbta

  3.  RELAX

  Naťahovač chrbta  poskytuje zaslúžený relax a napravuje problémy s postúrou spôsobené zlým držaním tela v sede a zdvíhaním ťažkých bremien.

  4.  ŠETRENIE PEŇAZÍ

  Naťahovač chrbtaVám umožní rehabilitovať z pohodlia domu. Takto ušetríte čas aj peniaze a vychutnáte si rýchlu úľavu a výsledky kdekoľvek ste.

  5.  ŠETRENIE ČASU

  Hľadanie tej správnej strečingovej rutiny a návštevy fyzioterapeuta zaberú nejaký čas. Naťahovač Vám umožní mať rýche a efektívne "uvoľnenie chrbta" vždy po ruke.  Len 5 - 10 minút, dvakrát denne môže účinne zmierniť chronické bolesti chrbta a preukázať výrazné zlepšenie. 

  6. ZBAVUJE BOLESTI A STRESU

  S naším ergonomicky navrhnutým nťahovačom chrbtice  môžete zmierniť chronické bolesti chrbta a odbúrať stres.

Konkrétnu farbu výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelená náhodná varianta podľa skladových možností.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System