Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Sada obojstranných fixiek XXL,120ks

-25%
Sada obojstranných fixiek XXL,120ks
 • Sada obojstranných fixiek XXL,120ks
 • Sada obojstranných fixiek XXL,120ks
31,8 EUR
Akcia: 23,7 EUR
Od: 18.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Obojstranné fixky v intenzívnych farbách prebudia vašu kreativitu! Sada 120 obojstranných fixiek v nasýtených rôznych farbách je ponukou pre všetkých, ktorí začínajú svoje dobrodružstvo kreslením, ale aj pre tých, ktorí kreslia každý deň. Dokonalá pigmentácia alkoholového atramentu obsiahnutého vo fixkách zaručuje, že nimi vyrobené kresby budú nasýtené, jasné a dlho nevyblednú.

 

 

Hroty sú vyrobené z oderuvzdorného materiálu, vďaka čomu budú fixky slúžiť dlho. Vlákno hrotov sa nerozdeľuje, neoddeľuje ani nepresakuje. Jeden koniec je s tenkým koncom a druhý so širokým. Atramentom nasiaknutý hrot bol vyrobený spôsobom, ktorý zaručuje rovnomerné rozloženie atramentu - bez vysychania, rozliatia alebo škvŕn! Fixky sú vysokej kvality bez zápachu. Vďaka tvaru sa príjemné držia.

Farebná sada obojstranných fixiek sa vybrala tak, aby sa dali použiť v rôznych oblastiach kreslenia: od odevného dizajnu, cez produktový dizajn, až po architektonické kresby, krajiny a mangu. Môžete nimi kresliť, písať, ilustrovať, načrtnúť, nakresliť tieň, dizajn, farbu atď. Použitý je kvalitný atrament (o 30% väčšia kapacita ako bežné značky), ktorý sa dobre mieša a rýchlo schne, zabezpečí, že vaše kresby budú vyzerať úžasne. Vyskúšajte to a prejavte svoju kreativitu! Sada 120 fixiek zabalená v estetickom a ľahko skladovateľnom kufríku robí z produktu perfektný darček! Doprajte ho sebe alebo niekomu, kto miluje kreslenie!

Kreslenie je jednou z metód rozvoja manuálnych zručností u detí i dospelých. Pomocou kresieb je dieťa schopné ukázať všetko, čo sa nedá povedať slovami. Pri kreslení používa ruku a mozog, ktorý koordinuje celý pohyb ruky, čo určuje presnosť práce. Keď trénujeme kreslenie, trénujeme mozog v praxi. Vyplnenie obrysov kresby rozvíja motorické schopnosti. Okrem toho rozvíja predstavivosť a fantáziu. Uložené sú v puzdre s uškom, takže sa nielen ľahko skladujú, ale aj prenášajú.

 

Vlastnosti:

 • dokonalá pigmentácia
 • trvanlivosť - dlhá doba písania a dvojitý hrot odolný voči poškodeniu
 • dve hrúbky hrotu
 • čitateľné koncové číslovanie
 • estetické úložné puzdro
 • ideálne na darček
 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System