Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Senior skladací stolík

-37%
 Senior skladací stolík
 • Senior skladací stolík
 • Senior skladací stolík
39,5 EUR
Akcia: 24,9 EUR
Od: 15.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Spoznajte tento unikátny skladací a sklopný stolík, ktorý nájde uplatnenie v každej domácnosti. Využijete ho ako pracovný stolík, jedálenský stolík, stolík pre seniorov, príručný stolík.

Zíde sa na každej grilovačke a pri kempovaní. Môžete ho používať pri jedení, práci na notebooku, písaní, sedení, čítaní, kreslení a mnohých ďalších činnostiach.

Vďaka nastaviteľnému sklonu a výške stolíka si ho prispôsobíte podľa vašich aktuálnych potrieb. Perfektné pre deti i starších ľudí. V prípade, že ho nepotrebujete, pohodlne ho zložíte a odložíte hoc aj za skriňu alebo pod gauč.

Vďaka najkvalitnejším plastom a odolnej konštrukcii je stolík mimoriadne pevný a stabilný. No aj napriek svojej pevnosti je ľahký a pohodlne sa používa. Špeciálny dizajn je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť a jednoduchosť pri použití.

JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Doska stola je vyrobená z odolného a kvalitného plastu a možno ju rýchlo utrieť bežnou handričkou a s ľahkosťou odstrániť všetky nečistoty.

Veľkosť stolovej dosky: 52,5x40 cm

Výška: 55-73,5 cm,

Viac úrovni nastavenia výšky a sklonu 

 

 

 

 

 

 Konkrétnu farbu   výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelená náhodná varianta podľa skladových možností.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System