Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Skladací fóliovník s policami

-17%
Skladací fóliovník s policami
  • Skladací fóliovník s policami
47 EUR
Akcia: 38,9 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Mini mobilný fóliovník je kompaktný trojstupňový skleník, ktorý je ideálny pre malé záhrady, terasy alebo dokonca balkóny. Jeho rozmery 69 cm na šírku, 49 cm do hĺbky a 125 cm na výšku umožňujú, aby sa ľahko zmestil do stiesnených priestorov a zároveň poskytol dostatok priestoru pre rastliny.

Tento fóliovník je ideálny na skoré pestovanie rastlín citlivých na chlad, ako sú bylinky, kvety alebo zelenina. Police umožňujú prehľadné a priestorovo úsporné uloženie rastlín. Police sa dajú ľahko odstrániť, čím sa získa dostatok priestoru pre väčšie rastliny.

Fóliovník je vyrobený z odolného plastu odolného voči UV žiareniu, ktorý chráni pred škodlivými slnečnými lúčmi a zároveň poskytuje rastlinám potrebné svetlo a teplo. Konštrukcia je ľahká a mobilná, vďaka čomu ju možno ľahko premiestňovať po záhrade alebo dokonca v interiéri v prípade nepriaznivého počasia.

Mini mobilný fóliovník sa ľahko montuje a nevyžaduje si žiadne špeciálne zručnosti ani nástroje. Dvere skleníka sa zatvárajú na zips, aby chránili rastliny pred škodcami a poveternostnými vplyvmi.

Celkovo je tento mini mobilný fóliovník ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú pestovať rastliny na malom priestore efektívnym a ekologickým spôsobom.

Upozorňujeme, že kvetináče a kvety zobrazené na obrázku nie sú súčasťou balenia.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System