Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Stolná LED lampa s nastaviteľným jasom, a držiakom na telefón

-31%
Stolná LED lampa s nastaviteľným jasom, a držiakom na telefón
  • Stolná LED lampa s nastaviteľným jasom, a držiakom na telefón
  • Stolná LED lampa s nastaviteľným jasom, a držiakom na telefón
12,9 EUR
Akcia: 8,9 EUR
Od: 26.05.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Stolná LED lampa je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá moderné, energeticky úsporné a funkčné riešenie. Táto lampa má nastaviteľný jas, takže môžete plne ovládať správny intenzitu svetla pre danú situáciu. Efektívny svetelný tok je 600 lm, čo poskytuje dostatok svetla na čítanie, písanie alebo aj prácu. Farba svetla je biela a teplota farieb je nastaviteľná v rozmedzí 3000 až 6500 Kelvinov, takže vždy nájdete to správne svetlo pre vaše prostredie. Okrem toho lampa využíva technológiu LED, takže má dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Moderný a elegantný dizajn stolnej lampy sa dokonale hodí do každého interiéru, takže je ideálna na domáce použitie, kancelársku prácu alebo nočné čítanie.

Táto stolová LED lampa má aj držiak na telefón, aby ste ho mohli pohodlne držať pri práci alebo čítaní. Držiak telefónu sa prispôsobí veľkosti a typu väčšiny smartfónov, takže telefón môžete bezpečne držať a zároveň mať voľné ruky na prácu alebo čítanie. Časť s držiakom telefónu má tiež moderný a štýlový dizajn, ktorý dokonale ladí s dizajnom stolnej lampy a dokonca jej dodáva funkčnosť.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System