Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Stolný digitálny LED displej pre hráčov, inteligentné ovládanie cez aplikáciu - 16x16 pixelov

-35%
Stolný digitálny LED displej pre hráčov, inteligentné ovládanie cez aplikáciu - 16x16 pixelov
  • Stolný digitálny LED displej pre hráčov, inteligentné ovládanie cez aplikáciu - 16x16 pixelov
  • Stolný digitálny LED displej pre hráčov, inteligentné ovládanie cez aplikáciu - 16x16 pixelov
79,7 EUR
Akcia: 52 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Funkcie displeja: kreatívne úprava animácií a textu, budík, personalizovaný zvuk budíka, nastavenie času a dátumu, stopky, odpočítavanie, zobrazenie hodín, billboard, prednastavené správy, režim náladového svetla, režim hudobného rytmu.

Pixel Art Digital Frame: tento digitálny rám ponúka zábavnú a užitočnú technológiu. Môže sa používať ako inteligentné nástenné hodiny, odpočítavacia tabuľa, lampa alebo vizualizér hudby. Najzábavnejšie je však zobrazenie pixelového umenia podľa vlastného návrhu, ktoré môžete vytvoriť prostredníctvom aplikácie.

Jednoduché nastavenie: zariadenie je pripravené na použitie, ľahko sa nastavuje a ovláda. Obsahuje stojan aby ste ho vedeli kamkoľvek umiestniť

Kreatívne obrázky : k dispozícii je celý rad úžasných animácií. Pre nadšencov videohier sa skvele hodí nad počítačový setup. Vyberte si z mnohých pixelartových výtvorov, ktoré sú v aplikácii k dispozícii. Pre nehráčov hier je tiež na výber veľa možností, napríklad upokojujúce západy slnka a relaxačné čerešňové kvety.

Vytvárajte vlastné pixelové animácie: skvelý spôsob, ako rozvíjať kreativitu. Môžete navrhovať vlastné obrázky, animácie a rolovacie textové správy so širokou škálou možností. Pre hudobne kreatívnych ľudí je tu dokonca mixážny pult pre DJ!

Skvelý nápad na darček: Skvelý malý predmet na stôl, rozmanitosť dostupných animácií a umenia je neobmedzená. Skvelý darček na Vianoce, Halloween alebo narodeniny pre milovníkov starých počítačov alebo retro hier.

Pixle Photo Frame: má 16x16 plnohodnotný RGB LED panel. Pomocou inteligentnej mobilnej aplikácie iDotMatrix ho možno premeniť na plátno Pixel Art, inteligentný budík, odpočítavacie LED hodiny, billboard, nočné svetlo a všestranné zariadenie

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System