Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


TOPSHAK vibračná brúska s 12 brúsnymi papiermi aj nádobou na prach

-28%
TOPSHAK vibračná brúska s 12 brúsnymi papiermi aj nádobou na prach
 • TOPSHAK vibračná brúska s 12 brúsnymi papiermi aj nádobou na prach
 • TOPSHAK vibračná brúska s 12 brúsnymi papiermi aj nádobou na prach
25,3 EUR
Akcia: 18,2 EUR
Od: 18.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Topshak TS-SD1: Vibračná brúska s výkonom až 130 W

Vibračnú brúsku nájdeš v predaji pod oficiálnym označením Topshak TS-SD1. Zariadenie ponúka rozmery na úrovni 140 x 140 x 80 milimetrov. Hmotnosť brúsky činí 1,3 kilogramov, čo je vhodné aj pre prenášanie alebo dlhodobú prácu. Konštrukcia je vyhotovená v oranžovo-čiernom farebnom prevedení, a zahŕňa kvalitné plastové ABS materiály.

 

 

O výkon sa postará 130 W (1,1 A) elektromotor, ktorý dosahuje maximum až na úrovni 13 500 otáčok za minútu. Brúska ponúka excentrické dráhy s priemerom 1,6 mm, vďaka čomu je zabezpečená nízka úroveň vibrácií pri používaní. Brúska ponúka používanie jednou rukou, gumovú protišmykovú plochu, a pohodlné uchopenie vďaka hlavici v tvare myši.

 

K dispozícii sú tri hrúbky brúsneho papiera, podľa povrchu, ktorý potrebuješ obrúsiť. Medzi podporované materiály patrí kov, drevo, mramor, laminát, lakovaný povrch či dokonca stena. Brúska je vhodná najmä na menšie povrchy či ťažšie prístupné miesta vrátane rohov. Súčasťou konštrukcie je aj odnímateľná nádobka na prach. Prach z brúsenia je nasávaný pomocou šiestich otvorov v spodnej časti konštrukcie. Tie sa takisto nachádzajú aj na príslušnom brúsnom papieri.

 

 

 

Balenie obsahuje 12 kusov brúsnych papierov s rôznou zrnitosťou, ktoré sú ideálne na rôzne brúsne úlohy.

Zrnitosť 80: hrubé brúsenie, odstraňovanie kovovej hrdze/lakovaného dreva

Zrnitosť 120: vyhladzovanie povrchu a odstraňovanie drobných defektov

zrnitosť 180: jemné leštenie na utesnenie základného náteru pred lakovaním

 

Samolepiaci kotúč umožňuje jednoduchú výmenu brúsnych papierov a nástroj má otvory na odvod tepla, ktoré účinne znižujú telesné teplo stroja. Nástroj má rozmery 140 x 140 x 80 mm a je vybavený 2 m káblom.

 

 

 

Prístroj na brúsenie s výkonom 130 W je dimenzovaný na 230 V/50 Hz. To znamená, že napájanie nástroja pracuje pri požadovanom menovitom napätí, ktoré je 230 V a frekvencia je 50 Hz. Toto napätie a frekvencia sa bežne používajú v domácich elektrických sieťach v Európe.

Menovitý príkon je 130 W, čo znamená, že menovitý príkon pri používaní zariadenia je 130 W. Tento limit výkonu určuje maximálny výkon, ktorý môže zariadenie bezpečne používať.

Voľnobežné otáčky zariadenia sú 13500 ot/min. To znamená, že keď nástroj nie je v kontakte s brúsnym povrchom, motor dosahuje 13500 otáčok za minútu. Tento obrázok znázorňuje otáčky motora nástroja v stave bez zaťaženia.

Obsah balenia:

1x TOPSHAK TS-SD2 130 W brúska na detaily.

12x brúsny papier

1x zástrčka

1x box na prach

 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System