Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Track Detský chránič tela čierná- M

-35%
Track Detský chránič tela čierná- M
 • Track Detský chránič tela čierná- M
 • Track Detský chránič tela čierná- M
 • Track Detský chránič tela čierná- M
 • Track Detský chránič tela čierná- M
 • Track Detský chránič tela čierná- M
58,2 EUR
Akcia: 37,7 EUR
Od: 20.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Tento Detský chránič tela na motorku s chráničom hrudníka je ideálnou voľbou pre deti, ktoré športujú vonku a chcú zostať v bezpečí. Chrániče vesty sú umiestnené na veľmi pružnej a priedušnej strečovej nylonovej sieťovine, čo umožňuje deťom pohodlné nosenie a zároveň zabezpečuje náležitú ochranu. Zadná časť vesty je vybavená chráničom chrbta/chrbtice na dodatočnú ochranu chrbtice a chrbta.

Vestu možno pomocou pásu na suchý zips prispôsobiť rôznym veľkostiam pása, takže sa ľahko prispôsobí detskému telu. Túto všestrannú vestu možno použiť na širokú škálu outdoorových športov vrátane detskej jazdy na chodníku, jazdy na motorke, lyžovania, snowboardingu atď. Vesta poskytuje primeranú ochranu v oblasti hrudníka a chrbta, vďaka čomu sú outdoorové športy bezpečnejšie.

Chránič chrbta vesty je dlhý 48 cm, čo poskytuje dostatočnú ochranu chrbtice a chrbta. Chrániče sú pripevnené syntetickým lepidlom z peny EVA s vysokou hustotou, čo zaručuje odolnosť a nerozbitnosť. Materiály sú kvalitné materiály, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť chrániča.

 

 

 

Celkovo je táto detská vesta na motorku s chráničom hrudníka ideálnou voľbou pre deti, ktoré milujú outdoorové športy. Elastický materiál a nastaviteľný bedrový pás zaručujú pohodlie a bezpečnosť, zatiaľ čo pevná PVC podšívka a chrániče poskytujú správnu ochranu. Vesta je ideálna pre deti, ktoré milujú terénnu cyklistiku, jazdu na motorke, lyžovanie, snowboarding a iné outdoorové športy. Vyberte si túto ochrannú vestu, ktorá ochráni telo vašich detí počas outdoorových športov!

 

 

Vlastnosti:

 • Mimoriadne ľahký a odolný.
 • Nastaviteľné podpery trupu, strategicky umiestnené vetracie otvory.
 • Polstrovaná organická pena zaručuje optimálne pohodlie.
 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System