Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


TravelSteamer Cestovná naparovacia žehlička

-50%
TravelSteamer Cestovná naparovacia žehlička
  • TravelSteamer Cestovná naparovacia žehlička
29,8 EUR
Akcia: 14,9 EUR
Od: 22.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Cestovná žehlička. 

Žehlička na ľahké, rýchle a menej náročné žehlenie. Žehlička funguje na princípe vodnej pary. Týmto spôsobom rýchlo, ľahko a pohodlne zmiznú všetky pokrčené miesta na oblečení. Zároveň čistí a odstraňuje nepríjemné pachy. Je to rovnaký systém, ako používajú profesionálne čistiarne. Žehlička je ideálna pre všetky druhy materiálov. Pomocou vertikálnej parnej žehličky môžete žehliť veci priamo na vešiaku. Je ideálna na závesy, záclony, obrusy, prestieradlá a pod. Vertikálna parná žehlička nájde využitie doma aj na cestách.

 

Jednoduché a pohodlné žehlenie. Môžeme dokonca osviežiť  oblečenie ktoré bolo uložené v skrini  dlhší čas. Zahreje sa za pár minút, je malý, ľahký a ľahko sa používa!

Profesionálna naparovacia žehlička, ktorá sa dá použiť zvisle, zvládne aj náročnejšie vrásky, ale je šetrná k jemnému hodvábu.

Jednoduché a pohodlné žehlenie. Môžeme dokonca osviežiť  oblečenie ktoré bolo uložené v skrini  dlhí čas. Zahreje sa za pár minút, je malý, ľahký a ľahko sa používa!

Funguje  podobne ako tradičné žehličky, s tým rozdielom, že je menej pravdepodobné, že táto  žehlička zničí odevy vyrobené z rôznych materiálov.Môžete žehliť jemnejšie oblečenie, posteľnú bielizeň, obrusy, záclony alebo čokoľvek iné. Veľmi praktické na cesty. Stačí ho zbaliť a už sa nemusíte báť, že by sa vám na cestách pokrčilo oblečenie

 

 

 

 

 

Okrem toho, že oblečenie vyžehlí, čistí a dezinfikuje, ničí baktérie na textíliách.Taktiež odstraňuje nepríjemný zápach a eliminuje alergény a roztoče

Vlastnosti:

- 230V ~ 50 Hz
-Prehľadné okno pre dobrú viditeľnosť množstva vody

-Rýchle použitie

-Šetrné k oblečeniu

-Osviežuje oblečenie uložené dlhší čas

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System