Digitálny mikroskop napájaný z USB. Po pripojení k počítaču alebo notebooku môžete sledovať priblíženia na obrazovke, fotografovať a nahrávať video spolu s úpravou grafických filtrov. Používanie zariadenia vám umožní prezerať veci, ktoré nie sú voľným okom viditeľné, t. J. Hmyz, rastliny, tkanivá, materiálové štruktúry atď.

Jas osvetlenia je možné nastaviť gombíkom na kábli. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zobrazené objekty budú vždy dobre osvetlené.

Mikroskop je kompaktný a dá sa vziať so sebou spolu s prenosným počítačom. Môže sa umiestniť na špeciálny statív s prísavkou, ktorá umožní, aby bol mikroskop stabilný alebo aby sa mohol držať v ruke. Statív má 360-stupňovú rotačnú hlavu. Priblíženie je možné otočením gombíka na mikroskope.

Funguje skvele v teréne, v škole, v laboratóriách - ideálne pre učiteľov, žiakov, študentov, malých a veľkých bádateľov.

Zväčšenie 500x vám umožní vidieť veci, ktoré nevidíte voľným okom. Ideálne na kontrolu kvality alebo analýzu veľmi malých výrobkov.

Mikroskop môže byť použitý v mnohých oblastiach, napríklad v biológii, bankovníctve, filatelii, elektronike, zbere, medicíne, grafológii, forenznej praxi, záhradníctve, šperkoch atď.

Aby ste mikroskop správne nakonfigurovali, musíte nainštalovať softvér. Po pripojení je mikroskop detegovaný ako videokamera.

 

 

ÚDAJE:
svetlo: 8 ultra-jasných LED (nastaviteľný výkon)
Formát a rozlíšenie obrázku: JPEG/BMP, 1920*1080
Rozlíšenie videa: 640 × 480
Rozhranie a napájanie: USB 3.0, USB 2.0, USB 1.1
Rozmery: fotoaparát 11 cm x 3,3 cm, statív 7 cm x 8 cm

Kompatibilné : Android a PC ( Winwows7,10 / Mac 10.13 a vyššie)