Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


UV LED 72W Lampa na nechty 2.0

-44%
UV LED 72W Lampa na nechty 2.0
 • UV LED 72W Lampa na nechty 2.0
 • UV LED 72W Lampa na nechty 2.0
31,2 EUR
Akcia: 17,6 EUR
Od: 27.05.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

S týmto vylepšeným 72 W profesionálnym lampou na nechty môžete urýchliť proces vytvrdzovania. Nastavenie časovača na nízku teplotu vám umožní vychutnať si ho bez tepla a bolesti. Vďaka 50 000-hodinovej životnosti lampy sa nemusíte starať o výmenu svetelných guličiek.

 • Super  výkon
 • rýchle a  trvalé vytvrdenie
 • široký priestor
 • odnímateľné dno

 

Vďaka 72 W UV žiareniu a dvojitému LED svetlu dosahuje 2x rýchlejšie sušenie nechtov počas používania. A v porovnaní s tradičnými gélovými lampami skracuje čas schnutia o 60 %. Funguje dobre so všetkými typmi UV a LED gélových lakov na nechty, čo znamená, že získate krásne a lesklé nechty, aké chcete.

Využíva inteligentný systém, ktorý ho robí pohodlnejším a jednoduchším na používanie. Automatický snímač zapnutia/vypnutia bez stlačenia tlačidla. 4 nastavenia časovača (10, 30, 60 a 120 sekúnd pri nízkom ohreve).

 

 

Vďaka výkonu 72 W sú nechty veľmi lesklé a lak na nechty sa fixuje s mimoriadnou presnosťou a maximálnou jemnosťou.

Odnímateľná základňa: základňa lampy na nechty má odnímateľnú magnetickú dosku. Je vhodná aj na vytváranie nechtov aj na nohách. Po použití ju možno odňať na umytie, čo je veľmi pohodlné a hygienické.

Keď je svetlo na nechty zapnuté, senzor pohybu automaticky aktivuje svetlo na nechty. Automaticky sa zapne, keď vložíte ruku, a automaticky sa vypne, keď ju vyberiete.

 

Použitie:

Naneste tenkú vrstvu gélu na čisté a suché nechty bez toho, aby ste sa dotkli pokožky vedľa nechtov. Použite vhodné časové nastavenie (10s/30s/60s/120s). Lampa sa po uplynutí nastaveného času automaticky vypne. Alebo použite automatický snímač, ktorý sa automaticky zapne alebo vypne. Upozorňujeme, že čas schnutia sa líši v závislosti od značky gél laku. Určené len na použitie s gél lakom, nie na normálny lak na nechty. Pred zakúpením sa uistite, či je váš lak na nechty kompatibilný. Ak je gél lak po vytvrdnutí mierne lepkavý, očistite si nechty jemným čistiacim prostriedkom alebo alkoholom, aby ste odstránili lepkavé zvyšky.

Obsah balenia:

UV LED 72W lampa na nechty

napájaci kábel 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System