Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Vákuovačka

-51%
Vákuovačka
  • Vákuovačka
  • Vákuovačka
32 EUR
Akcia: 15,7 EUR
Od: 19.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Zachovajte čerstvosť vašich potravín: vákuové uzatváranie dokáže udržať potraviny čerstvé až 8-krát dlhšie ako bežné metódy. Tento vákuový stroj nielenže rieši problémy s uskladnením potravín, ale tiež šetrí čas a peniaze, čím uľahčuje varenie a prípravu jedla a zvyšuje hospodárnosť. Nepostrádateľný nástroj v každej domácej kuchyni.

Ovládanie pomocou jedného tlačidla: stačí stlačiť tlačidlo na dokonalé vákuové zatavenie, rýchlosť vákuového zatavenia 8-12 sekúnd, automaticky sa zastaví po dokončení zatavenia. Konštrukcia bez použitia rúk s inteligentným displejom LCD, 2 voliteľné režimy na zabezpečenie najlepšej konzervácie v závislosti od typu potravín.

Vynikajúce utesnenie a stabilita: Silné a rýchle sanie 60 Kpa pre vynikajúce utesnenie, ktoré rýchlo vysaje potraviny a udrží ich dlhšie čerstvé. Táto vákuovačka automaticky vypína napájanie a poskytuje ochranu v prípade výpadku prúdu, čím zaručuje bezpečné a stabilné používanie pre vás a vašu rodinu.

Kompaktný dizajn: tento vákuový baliaci stroj s 10 vreckami je užívateľsky prívetivý. Jeho celkové rozmery a ľahká konštrukcia umožňujú jednoduché skladovanie a premiestňovanie, šetria cenné miesto v kuchyni počas skladovania, znižujú vaše účty za potraviny a už nikdy neplytváte zvyškami. Vhodný na použitie s vákuovými vreckami a rolkami.

Zdravý život pre rodinu: tieto vákuové chladničky so vzduchotesným systémom umožňujú uchovávať potraviny v chladničke dlhý čas, pričom zostávajú čerstvé a chutné. Uľahčujú prípravu potravín vopred, šetria čas počas varenia a starajú sa o všetky položky, čím udržiavajú vašu rodinu čerstvú a zdravú.

Zahrievanie pred použitím: Po zapnutí zariadenia počkajte 30 sekúnd, kým ho začnete používať. Po každej operácii vákuového zatavovania alebo iba zatavovania nechajte vákuový baliaci stroj pred ďalšou operáciou 1-2 minúty odpočívať. Poznámka: Ak sa operácie zatvárania vykonávajú príliš často v krátkom čase, vákuové vrecko sa môže v dôsledku vyššej teploty roztaviť.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
    Gyártó
    Prolight
WebShop System