Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Vonkajšia bezpečnostnáWiFi kamera so solárnym panelom d

-24%
Vonkajšia bezpečnostnáWiFi kamera so solárnym panelom d
 • Vonkajšia bezpečnostnáWiFi kamera so solárnym panelom d
140 EUR
Akcia: 105,9 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Vonkajšia bezpečnostná WiFi kamera so solárnym panelom, detekciou pohybu a nočným videním zabezpečí okolie Vášho domu a v prípade vniknutia upozorní na mobilný telefón.Kdekoľvek sa budete nachádzať, môžete sizaobstarať bezpečnosť Vášho majetku pomocou tejto inovatívnej digitálnej kamery. Samotná kamera jevybavená výkonným objektívom , ktorý zachytáva zábery vo dne i v noci vďaka pokročilej technológií nočného videnia. Kamera jevybavená senzorom pohybua v prípade zachytenia činnosti v monitorovanom priestore budete okamžiteupozornený na Váš mobilný telefónvďaka podpore pripojenia WiFi .Môžete si tak spárovať Váš mobilný telefón s kamerou prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie(iOS, Android) a sledovať v reálnom čase snímaný obraz z kamery priamo na mobile, meniť nastavenia odkiaľkoľvek na svete, ale hlavne budete vždy informovaný v prípade vniknutia na Váš pozemok. 

 

Kameru poháňa vstavaná batéria  a zároveň podporuje aj solárne napájanie a tak si môžete zabezpečiť nepretržitý zdroj energie po celý deň a celú noc.

Vďaka obojsmernému hlasovému spojeniu môžete počuť, čo sa hovorí v okolí, a tiež môžete odpovedať.

Ak je batéria takmer vybitá, odošle upozornenie na telefón cez aplikáciu. Aby sa predišlo zbytočnému nahrávaniu , zariadenie zaznamenáva iba pri detekcii pohybu.

 

 

Nahrávky ukladá na MicroSD kartu,ktorú je možné rozšíriť až na 64GB (nie je súčasťou balenia)  

 

Po stiahnutí aplikácie zaregistrujte si účet  a postupujte podľa pokynov na papieri. Okamžite po inštalácii môžete zobraziť obraz z kamery. Kompatibilné so smartphonmi Android / IOS.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
  Druhy
  Napelemes
WebShop System