Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Vyhrievané pletené rukavice

-50%
Vyhrievané pletené rukavice
  • Vyhrievané pletené rukavice
  • Vyhrievané pletené rukavice
35,8 EUR
Akcia: 17,9 EUR
Od: 07.05.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Zabudnite na studené ruky v zimných mesiacoch s našimi vyhrievacími USB rukavicami. Tieto rukavice majú špeciálne končeky prstov z vodivého materiálu, takže môžete ľahko písať a používať myš bez toho, aby ste si ich museli vyzliekať. A mäkká, hrejivá podšívka poskytuje dodatočné pohodlie. Zimu si môžete užiť s teplými a pohodnými rukavicami .

Jednoduchá interakcia: užite si pohodlie týchto vyhrievacích rukavíc pri používaní zariadení s dotykovou obrazovkou v chladnom počasí. Vyrobené z vodivého materiálu, končeky prstov zabezpečujú kompatibilitu so smartfónmi, tabletmi, panelmi dotykovej obrazovky v aute a ďalšími zariadeniam

Teplo a pohodlie: Nenechajte si pokaziť deň chladným počasím. Vychutnajte si teplé a mäkké rukavice s vyhrievaním USB, ktoré sú vyrobené z mäkkej, hrejivej podšívky a vysokokvalitnej akrylovej a elastanovej tkaniny. Zostaňte v pohodlí a teple kdekoľvek a kedykoľvek.

Všestrannosť: S týmito vyhrievanými rukavicami získate pohodlie a teplo pre svoje ruky. Sú ideálne na rôzne činnosti, ako je písanie-práca pri počítači, lyžovanie, bicyklovanie, turistika a ďalšie. Sú ideálne na podujatia v interiéri alebo exteriéri vrátane cestovania.

 

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System