Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Záchranný náramok

-50%
Záchranný náramok
 • Záchranný náramok
 • Záchranný náramok
 • Záchranný náramok
 • Záchranný náramok
 • Záchranný náramok
 • Záchranný náramok
55,8 EUR
Akcia: 27,9 EUR
Od: 02.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 Náramok je plastový náramok so zabudovaným vzduchovým vankúšikom. Náramok  má kovovú sponu, ktorá zaisťuje zariadenie na zápästí.

Dizajn náramku počíta s prítomnosťou kartuše so stlačeným vzduchom, ktorá v prípade nebezpečenstva naplní vzduchový vankúš.

V zloženom stave je airbag veľmi kompaktný, takže celé zariadenie má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť, vďaka čomu sa pohodlne používa pri plávaní.

Záchranný náramok je prvá osobná záchrana, ktorá sa zmestí na vaše zápästie. Zároveň svojou účinnosťou prekonáva mnohé iné spôsoby zaistenia bezpečnosti vody. Ak milujete outdoorové aktivity a neviete si predstaviť svoj život bez vodných aktivít, kúpte si život zachraňujúci plavecký náramok práve teraz.

Ako používať záchranný náramok

Záchrana je určená pre dospelých a deti, preto má univerzálnu veľkosť. Bezpečne sa pripevní na zápästie predtým, ako sa vydáte do vody. Počas plávania náramok nespôsobuje nepohodlie a spomeniete si na jeho prítomnosť iba , v  nebezpečenstve.

Ak máte pocit, že potrebujete pomoc a nemôžete sa dostať z vody sami, potiahnutím kovovej páčky aktivujte airbag. Vankúš sa za pár sekúnd naplní vzduchom a vytiahne vás na hladinu vody.

Náramok je počas letných prázdnin nevyhnutný. Odporúča sa používať pre všetkých dovolenkárov: dospelých aj deti. Vďaka jednoduchému použitiu je náramok nenahraditeľný, pokiaľ ide o bezpečnosť vášho dieťaťa na vode.

Ak sa profesionálne venujete vodným športom: surfovanie, potápanie atď. budete potrebovať aj záchranný náramok. Nikto predsa nie je na vode v bezpečí pred nehodami.

Záchranný náramok je určený pre hmotnosť do cca 110 kg, takže si môžete byť istí jeho spoľahlivosťou a silou. Malé zariadenie vám pomôže vo chvíľach nebezpečenstva a možno vám zachráni život. Preto vám radíme kúpiť si náramok práve teraz.Balenie obsahuje 2 patróny.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System