Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap

-50%
Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap
 • Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap
 • Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap
 • Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap
 • Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap
 • Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap
 • Zariadenie na starostlivosť o vlasy s vymeniteľnými hlavicami AirWrap
69,8 EUR
Akcia: 34,9 EUR
Od: 12.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Airwrap prináša revolúciu v starostlivosti o vlasy. Udržiavajte si svoj účes vždy dychberúci a profesionálny, či už mierite na pohovor, dôležitú pracovnú schôdzku, alebo napríklad na ples. Kulma vám v jednom kroku vlasy usuší, a zároveň natočí do nádherných kučier. Vyberte si z bohatej ponuky nadstavcov podľa toho, či si prajete väčšie, alebo menšie kučery, bohatší objem, alebo uhladený účes.

Inteligentné riadenie teploty

O šetrný, no efektívny chod kulmy sa stará motor V9. Ten obsahuje trinásťlopatkovú turbínu, ktorá sa zvláda otáčať rýchlosťou až 110 000 ot/min a zaistí vznik tzv. Coanda efektu. Dochádza k šetrnému priľnutie vlasov k povrchu kefy prúdom vzduchu. Napodobňujú tak techniku ​​fúkané používanú stylistu. Systém inteligentného riadenia teploty dokáže až 40× za sekundu merať teplotu vzduchu a zaistí, že nepresiahne hodnotu 150 °C, aby nedošlo k poškodeniu dokonca ani tých najjemnejších vlasov.

 

Kľúčové vlastnosti

 • Coanda efekt
 • automatické navinutie vlasov na valček
 • vysúšanie a natáčanie kaderí bez použitia extrémnych teplôt
 • bohaté príslušenstvo
 • vhodná pre rôzne typy vlasov

 

Kulma Vám pomôže vlasy usušiť a vytvoriť nádherné kučery, bez toho, aby Vaše kadere poškodila pôsobením horúceho vzduchu.

 

Použitie vzduchu

Kulma zvládne jednotlivé pramienky automaticky natočiť na valček. Nemusíte s ňou preto krútiť, celý proces zaberie iba zlomok sekundy. Navinutie je šetrné, aby nedošlo k poškodeniu vlasov.

Coanda efekt

Aerodynamický fenomén Coanda efekt slúži na zakrivenie prúdu prechádzajúceho vzduchu. Vďaka tomu je možné zachytiť vlasy a navinúť ich na nadstavec bez akejkoľvek pomoci od Vás.

Mimoriadny objem

Nielenže prístroj vlasy vysúša, ale dodáva im nádherné vlny a bohatý objem. Vďaka tvorbe kučier použitím vzduchu zostávajú vlasy dlhodobo našuchorené a objemné.

V pohodlí domova

Celý proces zvládnete doma bez cudzej pomoci. Vzduchom hnané pramienky napodobňujú techniku fúkania, ktorú pri práci používajú profesionálni stylisti a kaderníci.

Bez extrémnych teplôt

Airwrap spracováva vlhké vlasy, ktoré dokáže vysušiť, bez toho, aby teplota kulmy presiahla 150 °C. Zariadenie je preto vhodné na rôzne typy vlasov, a to dokonca aj na jemné, pri ktorých by hrozilo, že sa kvôli horúcemu vzduchu poškodia.


 

Bohaté príslušenstvo

V balení nájdete celkom sedem kusov príslušenstva, ktoré uspokoja potreby na úpravu rôznych typov vlasov. Nechýba tu 30 mm nadstavec na tvorbu bohatých kučier, 40 mm nadstavec na väčšie kučery, tuhá a mäkká vyhladzujúca kefa na dokonalý vzhľad účesu, okrúhla kefa, ktorá dodá ochabnutým a zľahnutým vlasom objem. Nájdete tu tiež predsúšací nadstavec, ktorý ľahko presuší mokré vlasy a pripraví ich na následný styling, a ďalej čistiaci krúžok na rýchle a jednoduché čistenie filtra.

Parametre
Typ kulmy teplovzdušná
Áno
Počet teplôt riadené senzormi
Príkon 1000 W
Nie
Počet nadstavcov 8
Áno
2.7 m
Rotačná kefa Nie
Cestovné puzdro Áno
Naparovanie Nie

Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System