Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Zariadenie na zlepšenie spánku s bielym šumom

-30%
Zariadenie na zlepšenie spánku s bielym šumom
  • Zariadenie na zlepšenie spánku s bielym šumom
  • Zariadenie na zlepšenie spánku s bielym šumom
  • Zariadenie na zlepšenie spánku s bielym šumom
38,7 EUR
Akcia: 26,9 EUR
Od: 11.06.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Nedarí sa Vám zaspať? Prebúdzate sa rozlámaní hoci spíte na kvalitnom matraci alebo vankúši? Problém môže byť v prostredí, ktoré po celú noc narušuje Váš spánok. Pomôcť Vám môže biely šum! Skúsenosti s ním majú nielen mamičky od neutišitelných bábätiek, ale aj celý rad dospelých, ktorým sa zle spí.

 

 

 

Čo je to biely šum?

Biely šum (anglicky White Noise) je nerušivý monotónny zvuk v pozadí, ktorý prehluší iné zvuky. Pokiaľ Vás počas noci prebudí hluk, nemôže za to vlastne hluk samotný, na vine je v skutočnosti zmena hladiny hluku, ktorý je okolo Vás. Mozog teda prebudením zo spánku reaguje na zmenu intenzity alebo hlasitosti okolitých zvukov.

Podstata bieleho šumu

Už ste si niekedy všimli, že keď zaspávate v miestnosti, kde je úplné ticho, počujete každý zvuk v dome? Počujete, ako vedľa v miestnosti tikajú hodiny, ako vonku ide auto a podobne. Váš mozog všetky tieto zvuky zaznamenáva a spracováva ich. Zakaždým keď zaspíte, hlasnejšie zvuky Vás môžu prebudiť alebo váš spánok ovplyvňujú a narúšajú aj napriek tomu, že Vás napríklad úplne nezobudia.

Môžete si zaobstarať priamo zvukový prístroj, ktorý bude biely šum vydávať po celú nocKombinácia 24 upokojujúcich zvukov vrátane bieleho šumu, ventilátora, hromu, rieky, spevu vtákov, dažďa, letnej noci, plameňov, hudby na spanie. Hlasitosť si môžete nastaviť podľa svojich predstáv. Časovač automatického vypnutia obsahuje možnosti 30, 60 a 90 minút. Prístroj je ľahký a prenosný preto bude  ideálny aj na cesty.

 

 

 

 

 

Ponúka 20 úrovní hlasitosti, od veľmi nízkej až po hlasitú, takže si môžete vybrať ideálnu hlasitosť. Vďaka presnému ovládaniu hlasitosti je ideálny do detskej izby, do domácností v blízkosti rušných ulíc atď.

Po navodení príjemnej atmosféry pre spánok bielym šumom zistíte, ako sú zvuky, ktoré inak bežne počujete znateľné a ako sa každé ráno budete prebúdzať oveľa viac oddýchnutý.

 

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System