Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Štartovací zdroj s powerbankou pre autá
Štartovací zdroj s powerbankou pre autá

Energetická banka je navrhnutá tak, že si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a môžete si byť stále istý, že budete schopný naštartovať svoje vozidlo, uskutočniť dôležitý hovor alebo zapnúť tablet na dlhej ceste vozidlom.
 

Tento Jump Starter je vybavený 2 x 5 voltovým USB portom na nabíjanie všetkých zariadení a elektroniky podporujúcich USB. Okrem toho ponúka výstupy napájania 12V a 19V DC na nabíjanie a napájanie mnohých elektronických zariadení vrátane väčšiny značiek notebookov a dokonca má vysoko svietivú LED baterku s 3 rôznymi vzormi blesku (signál High, Strobe a SOS).

Táto powerbanka má zabudovanú ochranu pred prebitím, opačnou polaritou a skratom. Vďaka možnosti automatického vypnutia umožňuje jednotkám nabíjať dlhší čas. Táto jednotka sa dá použiť až 6 mesiacov po nepoužití, tj. udržiavať napätie.Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).


Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System