Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Smart hodinky W34 - čierne
Smart hodinky W34 - čierne

W34 – sofistikované špičkové smart hodinky s dotykovým displejom

Inteligentné hodinky W34 majú veľký a plne dotykový displej, čo znamená, že nereaguje na dotyk iba v jednom bode. Okrem merania srdcového rytmu zobrazuje správy, hovory a dokonca Vám umožňuje telefonovať a počúvať hudbu cez bluetooth.

Jedná sa o pomerne sofistikované inteligentné hodinky zabalené v hliníkovom kryte, ktorý môže byť čierny s čiernym remienkom a strieborno-biely s bielym remienkom (ktorý je vymeniteľný). Napriek veľkému displeju vyzerajú dobre aj na tenšom zápästí. Fyzicky má iba jedno tlačidlo.

Má väčší ako obvykle, veľký 1,54 ″ farebný IPS displej (s rozlíšením 240 x 240 pixelov), ktorý je dotykovou obrazovkou po celej svojej ploche.

Samozrejme je možné vybrať z niekoľkých ciferníkov (domovská stránka).


Funkcie fitness, šport a zdravie

meranie srdcového tepu, krokomer, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie, športové režimy

Ďalšie zdravotné funkcie
pripomenutie pohybu, sledovanie kvality spánku


Funkcie oznámení

Upozornenie na prichádzajúci hovor, upozornenia aplikáciií a SMS, zobrazenie prijatých správ, odmietnutie hovoru


Ďalšie funkcie

Budík, čas, zobrazenie dátumu, diaľkové ovládanie fotoaparátu, volanie cez Bluetooth, prehrávanie hudby cez BluetoothNielen, že zobrazuje prichádzajúci hovor, ale celý hovor je možné uskutočniť pomocou hodiniek cez bluetooth, takže majú aj zabudovaný mikrofón a reproduktor. Navyše je možné volať priamo z hodiniek.


Nemá skutočný operačný systém (napr. ako je Android Wear), za jeho fungovanie je zodpovedný firmware. Dodáva sa tiež s mobilnou aplikáciou (Android, iOS), pomocou ktorej ju môžete nastaviť a využívať efektívnejšie. Niektoré funkcie je možné používať bez akýchkoľvek ďalších nástrojov, napríklad krokomer. Zhromaždené údaje je možné potom synchronizovať s mobilným telefónom alebo tabletom.

Kapacita batérie je 210mAh a je možné ju nabíjať pomocou microUSB kábelu.
Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System