Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Masážny prístroj na nohy a lýtka, červený
Masážny prístroj na nohy a lýtka, červený

Masážny prístroj na nohy a lýtka vám pomôže uvoľniť napätie a zmierniť únavu v nohách, či už počas sedenia za stolom v práci alebo počas oddychu pri televízii v pohodlí domova.

Vďaka masáži nôh môžete účinne znížiť stres a získať späť svoju energiu a poskytuje tiež riešenie na bolavé nohy

Pomocou mesážného prístroja na nohy a lýtka si môžete oddýchnuť po dlhom dni a dokonca ho použiť v práci, ak sedíte.Jeho funkcie sú nastaviteľné,takže si môžete nastaviť masáž, ktorá vám najviac vyhovuje.Intenzitu masáže chodidiel a lýtok môžete nastaviť zvlášť. Má tiež funkciu vyhrievania, ktorú môžete nastaviť aj v 3 teplotách.Môžete prístroj nastaviť tak, aby masáž plne zodpovedala vašim potrebám. Tieto nastavenia môžete ovládať pomocou praktického dotykového panelu v hornej časti prístroja.Jeho uhol môžete zmeniť pomocou držiaka-stojana v dolnej časti.Vnútorné vložky so zipsami sú odnímateľné a dajú sa umyť.

Výhody:

Masážny a vibračné impulzy idú hlboko do rôznych vrstiev chodidiel, členkov a lýtok, čo vedie k regenerácii a uvoľneniu týchto častí Vášho tela

Masáže a vibrácie pôsobí na reflexné body na spodkoch chodidiel, čo zaručuje pozitívny efekt z masáže

Stimuluje krvný obeh, precvičovaním a zahrievaním svalov

Uvoľňuje napätie a zmenšuje stres

Zmierňuje bolesť a odstraňuje únavu chodidiel, členkov a lýtok

Napomáha vrátiť farbu, rysy a krásu vašim nohám.Viete nastaviť intenzitu, teplotu ,uhol sklonu. Automaticki sa vypne približne po 15minutách. Pohodlie zvyšuje že má diaľkový otvárač.

  Masážny prístroj na nohy a lýtka efektívne prepracováva chodidlá nôh a lýtok, uvoľňuje boľavé svaly a stimuluje krvný obeh nôh.

  Odporúčaná doba používania je maximálne 15 minút, potom sa automaticky vypne.


  rozmery: 59x52x48,5 cm


  Vaše názory na tento produkt
  Meno
  E-mail
  Odkaz
  Hodnotiť

  Hodnotenie produktov
  Neexistuje žiadny názor
  WebShop System