Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Vibračný trenažér červený
Vibračný trenažér červený

Vibračný tréner


S touto novou metódou môžete efektívne tvarovať svoje telo. Vďaka vibráciám môže byť účinnosť vibračného trénera až niekoľkokrát vyššia ako pri tradičných cvičeniach a uvoľňuje vaše svaly po cvičení, športe alebo namáhavom cvičení, takže môžete regenerovať svoje telo a znova sa cítiť uvoľnene.

Vibračný trenažér je najúčinnejším vtedy, ak cviky vykonáme v polohe drepu, alebo s mierne rozkročenými nohami, medzitým používame aj ruky a nohy. Keď trenažér pohybuje rýchlo, svaly začnú pracovať automaticky, aby udržali telo vo vhodnej pozícii. Je možné nastaviť viac úrovní vibrácie, preto každý môže nájsť jemu najviac vyhovujúci spôsob nastavenia.

 Použitie vibračného trénera zlepšuje rovnováhu a koordináciu, stimuluje krvný obeh a trávenie a tiež cvičí a posilňuje hlboko ležiace svaly, ktoré sú ťažko dostupné s inými formami cvičenia. Svoje telo môžete trénovať a tvarovať s oveľa menším tréningom, kratším časom a menším stresom ako tradičné tréningy. Vibračný tréning je jemný, uvoľňuje telo, takže ho môžete použiť ako náročné cvičenie.

 

Pretože zvyšuje krvný obeh, môže zlepšiť vašu celkovú pohodu aj po niekoľkých použiti. Budete sa cítiť uvoľnenejší, fit a aktívnejší. Pomáha prekonať celkovú únavu a stres, zvyšuje vašu energiu a má príjemný pocit brnenia po celý deň.

Zvýšený krvný obeh zvyšuje zásobovanie tela kyslíkom a dodáva živinám viac buniek a tkanív. Pri primeranom okysličovaní bude pocit únavy, ospalosti a tela opäť svieži a aktívny. Podporuje tiež regeneráciu buniek a imunitný systém.

 

 

Reflexné, veľmi rýchle, následné kontrakcie a práca svalov zvyšujú pružnosť a vytrvalosť svalov. Zabraňuje svalovej slabosti, zatiaľ čo stresuje srdce a kĺby rovnako ako tradičné cvičenie. Vaše svaly zostanú napäté, mladistvé, budú mať lepšiu výkonnosť v športe a na pracovisku, alebo dokonca po tvrdej fyzickej práci. Silné svaly držia kostrový systém masívne a pomáhajú predchádzať problémom spôsobeným zlým držaním tela.

Zvyšuje sa obeh kĺbov, zvyšuje sa tvorba tekutín v kĺboch, čo pomáha predchádzať opotrebovaniu a kalcifikácii kĺbov a predchádzať následnej bolesti.

 

Zintenzívnená cirkulácia zlepšuje štruktúru kostí, pretože je nevyhnutné, aby správne prvky kostí (napríklad vápnik) dosiahli ich rýchlejší dosah na udržanie pevnosti kostí.

Stimuláciou krvného obehu a stimuláciou metabolizmu pomáha spaľovať tuk, a tým schudnúť, a môže byť účinný aj proti celulitíde, pretože má priaznivý účinok na spojivové tkanivá, zanecháva pokožku pevnú a pružnú a udržuje jej mladosť. viditeľné procesy starnutia.

Lavička vibračného trénera by sa mala používať so zahnutými nohami alebo v póze, ktorá pri vibráciách spúšťa reflexy na udržanie rovnováhy tela. Vibrácie spôsobujú obrovské množstvo svalových kontrakcií vo vašom tele v krátkom časovom období, takže pomocou tradičného cvičenia môžete každý deň dosiahnuť niekoľkonásobné účinky tradičného tréningu. Vibrácie neúmyselne spúšťajú reakcie vášho tela, pohybujú sa svaly, takže bez námahy a únavy môžete mať rovnaký účinok ako pri všeobecnom, omnoho dlhšom a únavnom cvičení a dokonca si zachrániť srdce a kĺby.

 

Preto sa môže so súhlasom lekára odporučiť starším osobám.

Na dosiahnutie optimálneho účinku sa odporúča používať výrobok najmenej 3-4 krát týždenne počas niekoľkých minút.

Na tréningovej lavici sú 2 výstužné gumičky, ktoré umožňujú rôzne pohyby na posilnenie svalov počas vibračných účinkov.

Cvičebná lavica má diaľkové ovládanie, ktoré vám umožňuje ľahko nastaviť intenzitu vibrácií v 20 krokoch, takže môžete kedykoľvek použiť najvhodnejšie cvičenie pre vaše potreby.

Kľúčové vlastnosti:
- Stimuluje svaly vibráciami
- Zlepšuje krvný obeh, stimuluje metabolizmus
- Posilňuje, napína a udržuje svaly mladé
- Nezaťažuje srdce a kĺby
- Jemne posilňuje, nie je unavený
- Zmierňuje stres, znižuje únavu
- Zlepšuje rovnováhu a koordináciu
- Pomáha pri odbúravaní tukov, a tým aj pri chudnutí
- Bojuje proti celulitíde stimuláciou krvného obehu
- Udržuje telo mladistvé a svieže bez námahy
- 20 nastaviteľných rýchlostí
- Maximálna nosnosť: 120 kg

Obsah balenia:
- 1 vibračný tréner
- 1 diaľkové ovládanie
- 1 napájací zdroj

 


Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System