Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


A7 IP WIFI kamera
A7  IP WIFI kamera

 

Objavte túto pokročilú IP kameru WiFi, ktorá ponúka neuveriteľné rozlíšenie , takže môžete sledovať svoje okolie v bohatých detailoch 1080P. Jej 90-stupňový pozorovací uhol zaručuje, že budete vidieť na široký priestor, čím sa výrazne zvýši vaša celková bezpečnosť.

Táto IP kamera vyžaduje extrémne nízke minimálne osvetlenie 2,0 lux, čo jej umožňuje nahrávať vo vysokej kvalite aj pri slabom osvetlení. Kamera je vybavená vstavaným zvukovým vstupom a prispôsobiteľným reproduktorom, podporuje obojsmernú hlasovú komunikáciu a umožňuje efektívnu komunikáciu zo vzdialenosti až 10 - 30 metrov.

 

 

Prostredníctvom zaostrenia získate vždy jasný a ostrý obraz, či už vo dne alebo v noci, pretože kamera podporuje nočné videnie s vysokým rozlíšením. Vďaka energeticky úspornej konštrukcii kamera spotrebuje len 0,8 W.

 Robustným prevádzkovým parametrom je táto kamera vhodná na použitie v širokom rozsahu teplôt a vlhkosti, od -10 do +50 stupňov Celzia

Kamera podporuje aj používanie kariet TF (nie sú súčasťou balenia), čím poskytuje priestor na ukladanie videozáznamov. 360-stupňová horizontálna a 90-stupňová vertikálna rotácia umožňuje voľne nastaviť kameru pre čo najoptimálnejší uhol pohľadu.

Podporuje aj monitorovanie pomocou mobilného telefónu, poskytuje pohodlný a jednoduchý prístup k videozáznamom a upozorneniam kdekoľvek a kedykoľvek v systémoch iOS aj Android. Vďaka funkcii detekcie pohybu, ktorá vám zasiela upozornenia prostredníctvom mobilnej aplikácie, môžete byť navyše vždy informovaní o pohybe v sledovanej oblasti.

Obsah balenia:

kamera
USB kábel
skrutky na montáž


Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System