Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Nafukovací matrac do auta

-52%
Nafukovací matrac do auta
  • Nafukovací matrac do auta
69,9 EUR
Akcia: 33,9 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

UNIKÁTNY MATRAC DO AUTA

Cestujete často autom, jazdíte na dovolenky, chodíte na festivaly, koncerty alebo kempujete? Pohodlný odpočinok kdekoľvek vám zaistí tento jedinečný nafukovací matrac do auta. Je univerzálny, hodí sa do každého auta pre ten najkomfortnejší a najkvalitnejší spánok, ktorý si v aute môžete dopriať.

 

PRE KVALITNÝ A POHODLNÝ SPÁNOK

Hustý odpružený systém špeciálnych vzduchových komôr zabezpečí maximálny komfort a ideálnu oporu vášmu chrbtu a krku. Mäkký a priedušný povrch zabezpečí pohodlný spánok kdekoľvek. Súprava obsahuje aj dva vankúše pre pohodlný spánok. Spí sa na ňom mimoriadne príjemne a pohodlne.

 

VHODNÝ DO AKÉHOKOĽVEK AUTA

Vďaka ideálnym rozmerom a pevnej konštrukcii môžete tento matrac používať bez problémov v akomkoľvek aute. Je jedno či sa jedná o klasické auto, SUV alebo nákladné auto, s týmto matracom máte istotu že vám bude pasovať.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiáli , čo zabezpečuje maximálnu životnosť a pevnosť produktu. Patentovaný ventil umožňuje rýchle nafúknutie no zároveň dokonale drží tlak vzduchu. Materiál je odolný proti bežnému poškodeniu. Hrubý a odolný PVC materiál je ľahký, kompaktný a nepriepustný. Spacia strana je pokrytá semišom, ktorý je veľmi mäkký a pohodlný a ľahko sa čistí. Ľahko sa prenáša a skladuje, nezaberá veľa miesta. Vynikajúca nosnosť vydrží váhu 2 osôb

KVALITNÝ KOMPRESOR ZDARMA

K tejto nafukovacej posteli automaticky získavate kvalitný výkonný kompresor pre rýchle a účinné nafúknutie behom chvíle. Patentovaný dizajn zabezpečí rýchle nafúknutie akejkoľvek nafukovačky. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť kompresor do zapaľovača auta a vaša posteľ bude rýchlo v priebehu niekoľkých minút pripravená na používanie.

 

JEDINEČNÝ MATRAC DO AUTA VYUŽIJETE KDEKOĽVEK

Tento jedinečný matrac je ideálny pre kemping, dlhé výlety, turistiku, festivaly, dlhé cesty autom, obchodné cesty a iné sólo alebo rodinné dobrodružstvá. Od teraz už nebudete potrebovať stan s naším nafukovacím matracom.


Vlastnosti : 

Vyrobené z plastu
Jednoduché umiestnenie
Vhodné pre viacero typov automobilov
Súprava na opravu

Dá sa namontovať na akékoľvek vozidlo
Súprava na opravu
2 vankúše (približne: 38 x 25 cm)
Približné rozmery po spustení: 86 x 40 x 135 cm
Automatické čerpadlo s adaptérom do auta:
Tlačidlo zapnutia/vypnutia
                                        

             

Konkrétnu farbu výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelená náhodná varianta podľa skladových možností.

                                                     

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System