Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Robiflex Nafukovací boxovací trenažér

-50%
Robiflex Nafukovací boxovací trenažér
 • Robiflex Nafukovací boxovací trenažér
 • Robiflex Nafukovací boxovací trenažér
 • Robiflex Nafukovací boxovací trenažér
33,8 EUR
Akcia: 16,9 EUR
Od: 02.11.2022   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

 

 

Robiflex Nafukovací boxovací trenažér  je skvelou pomôckou pre odbúravanie stresu pre dospelých, pre deti je potom vhodným nástrojom na vybíjanie nadbytočnej energie. Trenažér môže tiež byť riešením pre všetkých milovníkov bojových športov, ktorí v dôsledku obmedzeného priestoru hľadajú vhodnú alternatívu za klasický závesný boxovacie vrece.  Robiflex nafukovací trenažér môže preto slúžiť aj pre rozvoj celkovej fyzickej zdatnosti tela, pre rozvoj úderové a kopací techniky používané v bojových športoch. Je vyrobený z dvoch od seba oddelených komôr z pevného PVC a s piatimi vyobrazenými terčami na svojom povrchu. Po nafúknutí je trenažér 160 cm vysoký, horná časť stĺpca má priemer 30 cm, rozšírený priemer základne potom 45 cm. Hmotnosť trenažéru bez záťaže je cca 0,8 kg. Nafúknutý boxovací stĺp možno používať vonku i vnútri, ľahko ho vyfúknutím a vyprázdnením zálievky zložíte a upracete pre budúci používanie. Praktický trenažér je skrátka priestorovo veľmi úsporný. Či už sa potrebujete odreagovať Vy alebo Vaše hyperaktívne deti, zaľúbenie v tomto nenáročnom trenažéru môže nájsť každý člen rodiny.

 • Bezpečný a praktický spôsob tréningu
 • Perfektné pre začiatočníkov i pre skúsených boxery
 • Základňu možno naplniť vodou či pieskom
 • Jednoduchá montáž
 • Voľne stojace nafukovacie boxovacie vrece
 • Nový voľne stojaca nafukovacie vrece je úplne jedinečný revolučný výrobok. Jeho využitie nájdete vo fitness i klasickom výcviku bojových športov. Je určený hlavne pre rýchlostné tréning, vytrvalosť a nácvik techník v stoji a na zemi.

Inštrukcie: Pred nafúknutím odvíčkujte dno trenažéru, zložte gumové tesnenie a napustite aspoň sedem litrov čistej vody, nasaďte späť gumovú zátku, zavíčkujte, nafúknite stĺpec bežnú pumpou (neprefúknite) a môžete používať.

 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System