Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


OneTwoFit OT202 Skladací rotoped

-32%
OneTwoFit OT202 Skladací rotoped
  • OneTwoFit OT202 Skladací rotoped
  • OneTwoFit OT202 Skladací rotoped
  • OneTwoFit OT202 Skladací rotoped
190 EUR
Akcia: 129 EUR
Od: 05.02.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

3 V 1 PRÍSTROJ NA CVIČENIE NA DOMA .

Pri cvičení na rotopede sa nemusíte obávať nepriaznivého počasia. Model OneTwoFit je výborný stroj na domáce cvičenie. Rotoped je skladací  s moderným dizajnom a množstvom funkcií, ako napríklad sedadlo s chrbtovou opierkou, ktoré poskytuje prirodzené polohovanie chrbtice, a tým zlepšuje komfort tréningu. Okrem toho môžete ľahko a rýchlo ovládať úroveň záťaže, čo vám umožňuje prispôsobiť intenzitu vašim potrebám. Pokročilý počítač vám umožní merať najdôležitejšie parametre , ktoré sú pri fyzickej aktivite také dôležité. Zariadenie je ideálne pre domáce použitie, pretože má funkciu skladania, čo vám umožňuje ušetriť miesto.

 

 

Ľahko čitateľná obrazovka počas cvičenia môže zobrazovať parametre ako čas, rýchlosť, vzdialenosť  . To vám môže pomôcť efektívne trénovať, či už je vaším cieľom schudnúť alebo získať kondíciu. Záťaž sa dá jednoducho regulovať, čo vám dáva široké možnosti nastavenia ideálnej intenzity vašej aktivity.Má 16 úrovní magnetického odporu,  vďaka tomu sa môže do cvičení zapojiť celá rodina bez ohľadu na pokročilosť, pretože zmena záťaže zaberie doslova chvíľku a nebude pre nikoho náročná.Je vybavený 6 kg magnetickým zotrvačníkom, je tichší a nemusíte sa obávať, že by hluk rušil vašu rodinu počas cvičenia.

Dodatočné funkcie

Užitočným doplnkom budú pribalené expandéry. Vďaka nim sa kardio tréning môže posunúť na ešte vyššiu úroveň. Cvičenia, ktoré zahŕňajú ťahanie expandérov sú skvelé na rozvoj svalov hrudníka a rúk. Navyše je možné použiť konštrukciu zariadenia, ktorá bude perfektná pre svoju stabilitu. Cvičenie pri ktorom budete pracovať aj s expandérmi pomôže aktivovať do práce aj ďalšie svaly počas tréningu na rotopede.

 

Bicykel sa vďaka viac stupňovo nastaviteľnému sedlu dá ergonomicky nastaviť pre každú výšku. Široké sedlo s mäkkým polstrovaním garantuje bezbolestný tréning aj v rámci niekoľkých hodín.Rotoped má tiež  opierku chrbta. Opieraním sa pri fyzickej námahe môžete eliminovať akékoľvek následky neprirodzenej polohy tela, ako sú nepríjemné bolesti chrbta.Nešmykové pedále s nastaviteľnými pásmi pomáhajú pri optimálnom prenose sily z nohy na pedál.

Skladanie a prenášanie

Rotoped sa dá ľahko zložiť bez potreby použitia akejkoľvek sily. Jeho kompaktné rozmery ocenia aj tí, ktorí si nechcú doma vytvárať bežnú posilňovňu. Rotoped zahŕňa aj transportné kolieska, ktoré vám pomôžu presunúť ho na iné miesto. Vďaka tomu sa dá ľahko cvičiť na rôznych miestach, či už je to obývačka pred televízorom alebo iná miestnosť. Okrem toho kolieska chránia aj podlahu proti poškriabaniu.

 

Značka: oneTwoFit

Materiál: vystužená syntetická oceľ

Hmotnosť magnetického systému: 6 kg

Metóda nastavenia odporu: magnetický ovládací odpor

Maximálna hmotnosť uživateľa: 110 kg

Veľkosť : 105*67*124cm

Hmotnosť položky: 24 kg

Veľkosť balenia: 125*53*23cm

Hmotnosť balenia: 27 kg

 

 

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System