Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Opierka pod nohy

-37%
Opierka pod nohy
  • Opierka pod nohy
  • Opierka pod nohy
  • Opierka pod nohy
26,7 EUR
Akcia: 16,9 EUR
Od: 19.05.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Opierka nôh pre maximálne pohodlie (nielen) na pracovisku

Opierka spája štýl s prvotriednou kvalitou a vytvára zdravé a aktívne pracovné prostredie. Štýlová a ergonomicky navrhnutá opierka nôh pre maximálne pohodlie (nielen) na pracovisku.
Podporuje zdravé držanie tela a zlepšuje krvný obeh tým, že podporuje jemný pohyb chodidiel a správne držanie nôh pri sedení.
Možno ho prevrátiť a použiť ako oporu pre hojdanie nôh v oblasti členkov pri dlhodobom sedení. Mäkké čalúnenie a látkový poťah sú ideálne na používanie s ponožkami alebo naboso.
Pomáha znižovať nepohodlie a stuhnutosť, ktoré môžu nastať ako dôsledok dlhodobého sedenia. Zdvihne vaše nohy do pohodlnej výšky, aby ste sa zbavili bolesti a únavy ramien a chrbta. Ideálny na použitie ako opierka nôh pri pracovnom stole alebo ako podpora kolien pri ležaní Látkový poťah sa dá zložiť a z hygienických dôvodov vyprať.
Rozmery: 43,2 x 28,7 x 15,2 cm
  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System