Kategórie
Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


S8 Ultra Full Set Inteligentné hodinky White

-50%
S8 Ultra Full Set Inteligentné hodinky White
 • S8 Ultra Full Set Inteligentné hodinky White
 • S8 Ultra Full Set Inteligentné hodinky White
 • S8 Ultra Full Set Inteligentné hodinky White
61,9 EUR
Akcia: 30,9 EUR
Od: 18.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Predstavujeme vám nové inteligentné hodinky S8 Ultra Full Set white - so 7 rôznymi remienkami, ktoré môžete kombinovať podľa príležitosti kam sa chystáte ! Je to skvelé zariadenie s množstvom zdravotných a fitnes funkcií.

 

 • Hovor cez Bluetooth
 • Športový režim
 • notifikácie
 • Zdravotné funkcie

 

 

Dizajn a zobrazenie

Inteligentné hodinky majú plochý rám zo zliatiny zinku, čo je predvídateľný prvok modelov radu 8. Hodinky S8 Pro Max majú rozmery 46,0 mm x 31,50 mm x 9,65 mm, kovový rám, korunkové tlačidlo a tlačidlo v tvare pill na boku. Zariadenie váži len približne 51 gramov a dodáva sa so viacerými remienkami .

Má dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením a 2,02-palcovým displejom IPS LCD s rozlíšením 240 x 280 pixelov, dobrou presnosťou farieb a širokým pozorovacím uhlom. Má tenký čierny rámik a 2,5D ochranu z tvrdeného skla na hornej strane.

Rám celého tela je kompaktný a plne vodotesný s krytím IP68. Spĺňa aj denné hodnotenie odolnosti voči vode, striekajúcej vode, dažďu a prachu.

 

 

Hardvér

Pokiaľ ide o technickú výbavu, inteligentné hodinky sú vybavené čipom Realtek RTL8762, ktorý má nízku spotrebu a vysoký výkon. Hodinky sú tiež vybavené snímačmi HR, tlaku a SpO2. Má funkciu Bluetooth a batériu s kapacitou 200 mAh. Ako vidíte z hardvéru, inteligentné hodinky sú vybavené nielen základnými, ale aj pokročilými funkciami.

 

Inteligentné hodinky sú skvelou voľbou pre športovcov, pretože dokážu sledovať viacero športov (beh, cyklistiku, vzpieranie, basketbal, tenis, volejbal a futbal) Profesionálny algoritmus pohybu a podpora viacerých športov vám umožní cvičiť od chôdze po beh, cyklistiku a ďalšie športy. Inteligentné hodinky sledujú vaše kroky, čas cvičenia, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu, čo vám umožňuje sledovať efektivitu tréningu a váš pokrok.

 

 

Telefonovanie cez Bluetooth a podpora hlasových služieb

Vďaka zabudovanému reproduktoru a mikrofónu v spojení s pokročilým rozhraním Bluetooth 4.0 podporujú inteligentné hodinky volanie cez Bluetooth. Používatelia môžu uskutočňovať hovory priamo na hodinkách SmartWatch, používatelia môžu tiež prijímať telefónne hovory. Inteligentné hodinky podporujú záznam hovorov, telefónny zoznam a tlačidlá na vytáčanie. Vďaka podpore hovorov už nikdy nezmeškáte žiadny hovor a nemusíte vyťahovať telefón z vrecka len preto, aby ste mohli prijať alebo vytočiť hovor.

 

Inteligentné upozornenia Push Reminder

Prijímajte SMS alebo hovory s inteligentnými pripomienkami. Prijímanie SMS správ alebo správ z aplikácie. Inteligentné hodinky podporujú Facebook a ďalšie služby.

 

Ďalšie funkcie dostupné na inteligentných hodinkách

Inteligentné hodinky S8 Ultra Full Set podporujú ovládanie hudby, budík, počasie, stopky, vyhľadávanie telefónu, časovač a predinštalované ciferníky.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System